logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

VYHLEDÁVAČ ZBOŽÍ - Vildo.cz

www.vildo.cz
hourglass
Skončil
13.07.2021 v 20:00
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízíme k prodeji fungující vyhledávač módy vildo.cz, který sdružuje e-shopy v oblasti módy, bot a šperků ve všech věkových kategoriích. Náš systém běží na PHP (7.3) a na frameworku Nette (verze 3). Součástí prodeje není doména vildo.cz. Naši programátoři převedou tento web na Vámi zvolenou doménu. Administrátorské rozhraní webu je velmi jednoduché a přívětivé na ovládání. Web je naprogramován jako komplexní vyhledávač zboží a v systému má již nakonfigurované i další kategorie, které jsou nyní skryty (Vybavení interiéru, Chovatelské potřeby, Drogerie, Dětské zboží, Zdraví, Erotické zboží, Elektronika, Spotřebiče, Dům a zahrada, Kosmetika a parfémy, Auto - moto, Sport a venkovní aktivity, Nápoje a potraviny, Hobby). Náš vyhledávač je plně konkurenčně schopný největším internetovým vyhledávačům v ČR. Nyní vyhledávač samovolně vydělává 24 000 Kč měsíčně bez jakýchkoliv aktivních reklamních kampaní. V případě spuštění reklamních kampaní je zisk několikanásobně vyšší. 

Vyhledávač módy vildo.cz je rozdělen do 5 hlavních kategorií podle pohlaví a věku (Ženy, Muži, Dívky, Chlapci a Kojenci). Každá hlavní kategorie je následně rozdělena do hlavních podkategorií (Oblečení, Boty, Šperky a hodinky, Kabelky a batohy, Doplňky), kde každá podkategorie obsahuje velké množství příslušných kategorií a filtrů, díky čemuž každý zákazník najde přesně to, co hledá. Každý zákazník si může zobrazit podrobný detail daného produktu nebo se může rovnou prokliknou na toto zboží do příslušného e-shopu.


Vildo.cz má nastaveny 2 varianty provizních systémů pro registrované e-shopy (vše funguje plně automaticky):


1. Základní provizní režim:
Tento režim je povinný pro každý registrovaný e-shop. Výše provize pro Vildo.cz je počítána z celkové ceny každé objednávky bez poštovného a balného. Tato funkce je možná díky Vildo pixelu, který si každý e-shop vkládá do svého webu. Po vytvoření objednávky systém zaznamená výši provizi do svého administračního rozhraní, díky čemuž automaticky rozesílá 2x měsíčně příslušným e-shopům fakturu s danou provizí.


2. Rozšířený CPC režim:
Jedná se o volitelný režim nad rámec Základního provizního režimu a slouží ke zvýhodnění pozic vybraných produktů nebo kategorií daného e-shopu.
U tohoto modelu využíváme model platby za kliknutí (CPC) a platíte jen za zákazníky, kteří navštíví váš web. Systém automaticky strhává e-shopům dobitý kredit. Více informací o provizním systému najdete v sekci Provizní systém.


Produkty se do systému importují z Heuréka feedů e-shopů (musí být veřejně přístupné), systém si poradí i s různými variacemi (např. Glami feed). Skrz časovou náročnost importů se musí importovací cron úlohy spouštět přímo na serveru přes konzoli. Proto není vhodné (nemluvě o náročnosti databáze apod.) provozovat systém na běžném hostingu. Za provoz se nyní platí serveru 12 000 Kč / rok. IT firma, která systém naprogramovala preferuje toto řešení, neboť provozování na serveru jiné konfigurace může přinést zbytečné problémy (ať už při spouštění nebo po nějaké době provozu), za které neručíme. Web nemá žádné další fixní měsíční nebo roční náklady.


Každý registrovaný e-shop má své klientské rozhraní, kde vidí kompletní informace o inzerovaných produktech, vytvořených objednávkách nebo třeba návštěvnosti svého webu.


Důvod prodeje:
Bohužel s naším obchodním partnerem, se kterým jsme tento projekt vytvořili, se nyní nejsme schopni shodnout na výší investice do propagace tohoto projektu. Jelikož jsme na mrtvém bodě a ani jedna strana nechce projekt prodat druhé straně, dohodli jsme se, že projekt prodáme nezávislé třetí straně za zlomek ceny, aby jsme pokryli alespoň část nákladů, které jsme do vývoje tohoto projektu investovali.

Co je předmětem nabídky:
 • Profily na sociálních sítích
 • Analýza klíčových slov pro vyhledávače
 • 1 000 popisků kategorií zaměřených na nejhledanější klíčová slova pro vyhledávače viz.
 • SEO analýza
 • Know-how
 • Databáze 1 500 e-shopů
 • Linkbuilding analýza
 • Vlastní e-mailový klient
 • Grafika na míru
 • Platební brána GoPay
 • Platforma na míru
 • Analýza strategie sociálních sítí
 • Podrobné zaškolení v administraci
 • Automatický export faktur do Money
 • Automatické rozesílání faktur
 • 2 920 klíčových slov pro Collabim
 • Vlastní blog o módě

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat, rád zodpovím všechny Vaše dotazy.

Uvedená cena je bez DPH.