Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky

Elektronický podpis - snadné zřízení za 1.400 Kč nebo 2.900 Kč


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)


hourglass
Končí
06.06.2022 v 19:09
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Služba
Právní služby
Zřízení elektronického podpisu bez návštěvy pošty v pohodlí Vaší kanceláře. Kompletní informace o elektronickém podpisu na www.elektronicky-podpis.info

S kvalifikovaným certifikátem Post Signum České pošty můžete právně uznatelně podepisovat PDF (smlouvy, plné moci) a e-maily, můžete se přihlašovat k veřejným zakázkám a podávat nabídky.

Dovolte nám nabídnout službu zřízení elektronického podpisu ve Vaší kanceláři. Cena včetně úplné instalace, zprovoznění a zaškolení činí 2.900 Kč plus DPH. (Po Praze bez účtování dopravy, jinak 8 Kč za km.)

Elektronický podpis je možné zřídit i kdekoliv v ČR formou vzdálené asistence bez nákladů na dopravu. Pro Vás to znamená jednu krátkou návštěvu Czech POINTu. Technické záležitosti řešíme vzdáleným připojením k PC. Výsledek je stejný jako v případě full-servis služby. Cena je 1.400 Kč plus DPH.

Mnoho našich zákazníků nám volá poté, co ztratili 1 i 2 dny a nakonec i trpělivost se svou dámou na poště. My víme, jak na to.