logo

Profesionální redakce pro váš magazín/správa webu

hourglass
Končí
11.07.2021 v 10:04

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Virtuální redakce nabízí své služby

Vlastníte internetový nebo tištěný magazín, na který hledáte redaktory nebo redaktorky? Potřebujete spravovat web a nemáte na něj čas? Nabízíme možnost profesionální redakce na Vašem magazínu, případnou správu firemních, a jiných, webů. Ať už se jedná o drobný blog, nebo o vysoce navštěvovaný portál, postaráme se o jistotu stálého publikování.

Profesionální redakce
- Tým redaktorů a žurnalistů, kteří se v oboru pohybují minimálně 10 let.
- Specializace na specifické obory magazínů i všeobecné zaměření
- Poskytnutí redaktorů i redaktorek
- Možnost trvalé redakce
- Znalost redakčních systémů
- Individuální přístup


Kompletní správa magazínu
Můžeme vám práci usnadnit natolik, že vám zdarma nabídneme i možnost kompletní správy magazínu. Vytvoříme příspěvky, které publikujeme včetně obrázků a fotografií. Pokud máte i FB, TW nebo G+ stránky, tak tam rovněž zajistíme publikování příspěvků a novinek. V případě kompletní správy si můžete dát pouze nohy na stůl a sledovat, jak automaticky naše publikace funguje.
Poskytnout můžeme i použití profilů našich redaktorů a redaktorek.

Cena
Cena je vždy individuální podle požadavků a náročnosti. Rádi se s vámi domluvíme na individuálních podmínkách i ceně.
Základní cena je 150kč/NS.

Ukázku referencí můžete shlédnout na https://spravastranek.cz/reference/

Fakturace
Fakturace je samozřejmostí, jsme plátci DPH.

Tajemní duchové a copywriting
Mnoho uživatelů touží pouze po textu, který mohou publikovat pod svým jménem. Jestliže máte zájem o ghostwriting nebo OEM dodávání textů, tak vám dodáme texty a můžete je používat dle své libosti.

Správná volba
Za nízkou cenu vám nabídneme profesionální služby. Nic není závazné, vždy se můžete domluvit co a jak potřebujete, jak to potřebujete a stejný přístup máme k ceně. Můžete se s námi dohodnout na individuální ceně.

V případě zájmu nebo otázek nás neváhejte kontaktovat. Reference zašleme na vyžádání. Kontaktovat nás můžete přes email: info@makawiel.cz, přes skype: makawiel, nebo telefonicky: +420 722 775 568 - Petr Pokorný