logo

Profesionální kódování webů do HTML, CSS a JS

hourglass
Končí
10.07.2021 v 18:25

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,

moje jméno je Michal Jeřábek a nabízím kvalitní a profesionální kódovaní šablon na míru do HTML, CSS a JS se zaměřením na uživatele webu i uživatele kódu. To znamená se zaměřením na vysokou přístupnost, použitelnost a perfektní zobrazení webu na jakémkoliv zařízení a přehledný, strukturovaný a systematický kód.

Kódování se věnuji již téměř 9 let, během kterých jsem pracoval na mnoha desítkách projektů. Můžete se podívat například na:


Při kódování plně respektuji práci designera. Šablony jsou také rozumně optimalizované pro rychlé načítání, efektivní (plynule a rychle reagující na uživatelskou interakci), nerozpadají se při vložení reálného obsahu* a také plynule responzivní i bez návrhu mobilní verze (například weby pro Yonex nebo Czech Badminton byly vytvořeny bez mobilního návrhu).

Kód dostanete v HTML, CSS a JS (ES2015+ a Babel) + NPM a Gulp. Dostanete také podrobný popis toho, jak šablona funguje (vysvětlení struktury kódu a souborů, použití automatizace, dokumentace k důležitým komponentům apod.), abyste ji mohli snadno dále vyvíjet i beze mě.

Kódování na míru znamená, že nepoužiju Bootstrap ani jiné podobné frameworky. Šablony nenasazuji na CMS systémy jako WordPress apod.

Co říkají klienti?
S Michalem jsem měl možnost již spolupracovat na několika projektech v pozici UX designéra. Velmi oceňuji jeho pečlivost a přesné dodržení struktury všech navržených prvků. Michal vždy ve stanoveném termínu dodal kvalitní kód, který je pro vývojáře velmi dobře dokumentován. Dále velmi oceňuji přesah i do dalších oborů jako UX a vývoj back-endu, díky kterému velmi dobře chápe potřeby všech zainteresovaných lidí na projektu. V poslední řadě bych vyzdvihl dobrou komunikaci.
Dean Brabec, Digital Marketing Specialist & Designer

Cena: 540 Kč / h.

Se zakázkami typu "potřebuji posunout x doleva" nebo "potřebuji změnit barvu tlačítka" se prosím obraťte na někoho začínajícího, kdo se teprve učí.

Více informací najdete na mjerabek.cz.

Díky za Váš čas.

Michal Jeřábek
mjerabek.cz
mjerabek@seznam.cz

* Ano, skutečně hvězdička: všechno má své limity.