logo

Prodej letitého e-shopu s oblečením včetně skladových zásob

fbstore.cz
hourglass
Končí
09.07.2021 v 20:06

Vyvolávací cena
150 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
100 000
Téma
Móda
Nabízím k prodeji e-shop s oblečením, převážně dámskou módou i s částí skladových zásob. Shop prošel výraznou změnou a v této době je zcela hotov a připraven na ostrý provoz. Jede na Prestě a má vlastní VPS, takže kapacitně je nastavený na další rozšiřování. Na provoz je přikoupeno mnoho modulů tak aby fungoval jen s minimální zásahem. Na prodeji nejsem závislý, proto komunikuji jen s vážnými zájemci. Druhá práce mi nedává šanci dát shopu 100%. V ceně je část zásob v hodnotě cca 100.000. V ceně je databáze s cca 3.000 zákazníky shopu. Další info přes mail nebo tel. jak jsem napsal jen vážným zájemcům.
Max