logo

Hledáme Flutter mága, který ví co dělá a má čas

hourglass
Končí
07.07.2021 v 14:55
biders
0% odezva
Žádný zájemce

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Mobilní aplikace
Rozpočet
50 - 100 tisíc Kč
Technologie
Android, iOS
Pro stávající nedodělané projekty, hledáme opravdového mága ve svém oboru! Nechceme nikoho kdo se Flutter učí, nebo v něm není jako doma. Potřebujeme člověka, který umí rychle, efektivně a progresivně programovat aplikace pro mobilní telefony ve Flutteru.

Je pro nás důležité a rozhodující reference hotových projektů, jestli máš čas pracovat ihned a cena při dlouhodobé spolupráci.

Nehledáme krátkodobou spolupráci na jeden projekt!

Prosím nepište nám jestli jste firma, agentura nebo studio. (Maximálně by jste dokázali nabidnout zajímavou cenu a podmínky dlouhodobé spolupráce.) Také jestli máte problémy dodržovat termíny, komunikovat pravidelně a konzultovat jednotlivé milníky vývoje. O takové střelce zájem nemáme.

Jestli ale dokážeš nabídnout zkušenosti, umíš psát aplikace, vyznáš se, dokážeš dopsat již rozdělaný projekt, chceš se podílet na zajímavých projektech jak pro klienty tak pro nás tak rozhodně napiš!

Těšíme se na všechny, prosím připojte do zprávy své .CV a telefonní kontakt. Ozveme se zpět.
Děkuji