logo

Účty pro prodej na Amazon + s.r.o, zal. 2007, měsíční plátce DPH

hourglass
Končí
07.07.2021 v 13:44

Vyvolávací cena
166 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Kontaktovat
Obor podnikání
ecommerce
Forma podnikání
Společnost s ručením omezením
Rok registrace
2007
Základní kapitál (Kč)
200000
Hodnota skladu (Kč)
0
Obrat za uplynulý rok (Kč)
1 700 000
Dluhy (Kč)
0
Plátce DPH
Ano
Zaměstnanci
Ne
Adresa webu
in-ear.com
Prodám s.r.o. z roku 2007. Od roku 2012 je hlavní činností prodej na americkém amazonu a velkoobchodní prodej mimo EU (USA, CN, HK, KR...), vrchol obratu v r. 2017 - 160mil. Kč. Obchodní činnost spočívala v nákupu zboží v ČR a následném exportu mimo EU. To ssebou nese milionové měsíční vratky na DPH, takže společnost byla v minulosti velmi podrobně kontrolována FÚ. Krom mnoha zkontrolovaných měsíců DPH byla kontrolována i DPPO za roky 2012-2017. Kontroly trvaly několik let, nakonec bylo vše úspěšně uzavřeno a vysvětleno, od té doby již další kontroly nechodí. Je velmi pravděpodobné, že pokud nový subjekt začne ve větším rozsahu exportovat a nárokovat vratky DPH, stráví rovněž až několil let komunikací s FÚ. Od toho vás koupě této již zvevrubně prověřené firmy uchrání.
Podobně nás Amazon v prvních letech neustále "šikanoval" a blokoval kvůli všemožným administrativním požadavkům. Podobně jako s FÚ bylo vše po značném úsilí vyřešeno a několik let se to již neděje.

součástí firmy jsou tato aktiva:
 • účet amazon.com s 1250 uživatelskými hodnoceními, z nichž je 95% pozitivních
 • účet amazon.ca s 54 uživatelskými hodnoceními, z nichž je 94% pozitivních
 • účty amazon DE, UK, FR, ES, IT, aktuálně neaktivní kvůli novým DPH pravidlům EU od 1.7.
 • účet u platební společnosti, která procesuje platby z Amazon.com, což ušetří cca 1.5% poplatek, který amazon jinak účtuje za směnu USD při výplatě mimo USA banku
 • účet u další platební společnosti, která ušetří stejný poplatek při výplatě z amazonu CA a UK
 • smlouvy FedEx, UPS, DHL. příklad poštovného do usa: 0.5kg 449kc, 3kg 626kc. (doruč. do 48h, vč. příplatků)
 • smlouva s poskytovatelem SW řešení pro multichannel prodej.
 • kontakty na VO odberatele v US, JP, CN, KR
 • know-how pro prodej na amazonu. (Chcete za pár let taky řešit co s 20mil nerozděleného zisku...?)
 • jako současný majitel budu osobně ručit za jakékoli budoucí pohledávky za společností, vč. nepeněžních a jsem navíc ochoten složit libovolně vysokou částku do notářské úschovy po dobu až tří let
odkazy a ocenéní jednotlivých položek zde.

další poznámky:
 • výše uvedenou společnost nabízím za velmi nízkou cenu z toho důvodu, že ve společnosti je na BÚ nerozdělený zisk předchozích let cca 20mil. kč a prodejem ušetřím 15% daň z dividend. Proto je nutné, aby kupujícím byla právnická osoba. Koupě fyzickou osobou je vyloučena.
 • daňové a právní poradce může vybrat kupující, ale náklady za jejich služby ponese prodávající.
 • základní kapitál ve formě hotovosti na bú je 200tis kč, ten je nutné připočíst k ceně.
 • investice 166tis se vám vrátí např. jen díky úspoře 1.5% poplatku z Amazonu už při tržbě 11mil. kč, což tam není vůbec vyjímečná měsíční tržba.
 • vysledovka-17-18.pdf
10.06.2021 23:02
2
Zdra
11.06.2021 10:54
3
abych to trochu shrnul: prodavam predevsim ucet na amazonu s mnohaletou historii a 95% hodnocenim + smlouvy s prepravci a platebnimi spovecnostmi k tomu (1.5% uspora pri vyplate z USA. jen tato vec dokaze usporit mesicne statisice).

duvod prodeje: podnikam od 2005, zisky jsem investoval tak, ze nesou pasivni prijem. podnikat jiz nepotrebuji. od r. 2018 jsem zacal cinnost firmy utlumovat a pripravovat na prodej/likvidaci. ze 160mil/rok jsem dnes na trzbach 50tis/mes., sklad je temer vyprodan, kancelar zrusena. je na case firmu bud prodat, nebo zlikvidovat....