logo

Graphic Designer digitálních a tištěných produktů

hourglass
Končí
07.07.2021 v 11:35
biders
18% odezva
17 zájemců

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Webdesign, Tiskoviny, Logo, Vizuální identita, Bannery, Ikonky
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Kdo jsme?

Jsme studio zaměřené na vývoj cross-platform digitálních produktů. Vytváříme webové a mobilní aplikace, prezentační weby, tvoříme design, nastavujeme brandy. Našimi klienty jsou společnosti všech velikostí. Zkušenost s produkty od nás mají značky jako Jack Daniels, Burda International CZ, stejně tak jako startupy nebo neziskové organizace.

Kdo nám chybí?

V tuto chvíli náš tým potřebuje dalšího odhodlaného designera, který nám pomůže se stávajícími i novými projekty. Budeš se podílet na tvorbě designu webových stránek, mobilních aplikací, obsahu pro sociální sítě a další grafiky. Aktuálně Tě vytížíme spíše na part time, ale pokud si vzájemně sednem, byla by škoda náš vztah neposunout do fulltimu. Zde zaleží i na tvých možnostech a preferenci. Jsme otevřeni jako on site, tak i remote spolupráci. Minimálně však možnost občasných konzultací u nás v kanceláři je výhodou.

Key words
  • Touha odvést tu nejlepší možnou práci, za kterou je u nás každý patřičně odměněn
  • Aktivní přístup k problémům.
  • Dobrá komunikace je základ a nejlepší prevence všech zbytečných nepříjemností
  • Musí být na Tebe spoleh, aby se i naši klienti mohli spolehnout na nás
  • Adobe CC
  • Zkušenost s motion designem, 3D, videem = vítaná výhoda
  • Jsme týmový hráči, žádní sólisté. Jednou pomůžeš ty nám, po druhé my tobě
  • Vhodné pro zkušenějšího grafika, stejně tak jako pro talentovaného juniora, který má tah na branku a chuť učit se vykompenzuje chybějící zkušenosti

Líbí se Ti tato příležitost? Rádi se s Tebou blíže poznáme, zodpovíme dotazy a detailněji nastíníme spolupráci. Klidně rovnou připoj odkaz na tvoje portfolio, dribbble, cokoliv. :)