logo

Boosy - Čisté zuby, čistý svět / Spojení s přírodou - Značka ekologických výrobků - Babmbusové kartáčky, Lahve na pití apod.

boosy.cz
hourglass
Končí
07.07.2021 v 11:15

Vyvolávací cena
13 500

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
25
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
500
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
15 000
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Služby
Nabízím k prodeji web boosy.cz

Web a celou značku jsem vytvořil v roce 2019 jako školní projekt, s cílem vytvořit službu pro předplatné bambusových či obecně ekologických kartáčků a dalších hygienických produktů.

Postupně jsem došel ke dvoum konceptům, jak značku do budoucna rozvíjet.

Boosy - Čisté zuby, čistý svět
Zaměřit se čistě na ústní hygienu a nabídnout všechny možnosti kvalitních ekologických kartáčků a dalších produktů (pasta, mezizubní kartáčky, pouzdra, ručníky, taštičky).
Unikátní služba a nabídka, méně konkurence, menší trh

Boosy - Spojení s přírodou
Zaměřit se spíše na tvorbu lifestyle značky a nabídnout širší nabídku produktů (Hygiena, oblečení, šperky, doplňky)
Větší trh a více konkurence, větší potenciál, širší nabídka, prostor pro kreativitu a pokročilejší marketing

Tvorba projektu mě bavila, ale nemohu se mu z časových důvodů pořádně věnovat a je mi líto ho jenom tak nechat být, protože za několik měsíců, kdy jsem se mu věnoval a v podstatě jen přidával příspěvky na instagram se ukázalo, že tato služba a obor má určitě potenciál.

Pouze se naprosto minimálním marketingem v podobě správy instagramu byly objednávky již v daném roce 2019 v jednotkách denně. S prací na SEO, Obsahovém marketingu a spoluprací s influencery apod. bude projekt rozhodně prosperovat. Zásadní je také vyšší a vyšší povědomí a zájem o ekologii. Jen je potřeba tomu věnovat alespoň pár hodin denně.

Nabízím tedy web, sociální sítě, všechny grafické šablony a návrhy a v případě zájmu i konzultaci ohledně marketingu a možnostech rozvoje projektu.

V ceně je zahrnuto zboží v hodnotě zhruba 15 000 Kč.

Přiložené miniatury