logo

Úprava e-mailu ve wordpressu

hourglass
Končí
05.07.2021 v 19:33
biders
0% odezva
4 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Web
Rozpočet
Do 2 tisíc Kč
Dobry den, 
Hledám šikovného človíčka na úpravu e-mailu ve wordpressu. 
Prodávám službu, kde při objednání služby potřebuji aby klientovi přišel dotazník který musí vyplnit. Neumím odkaz na dotazník vložit do e-mailu. Odkaz na dotazník by měl být v potvrzovacim e-mailu. ( Děkujeme za objednávku bla bla pro zpracování prosím vyplňte dotazník tam bude odkaz na dotazník. ) Nyní jim to posílám ručně, ale nedá se to uhlídat, při nárůstu klientů co mám. Zapomenu a klienti me dosti hejtujou nadávají a jsou nasrany, což chápu. Mám přes 2000 klientů a je to dosti neprofesionální. 

Další prosba. 
Tato prosba nehori, ale jen by me zajímala cena, poté bychom se domluvily.  
Mám web s woo, web prezentuje moji osobu a službu, klient procte a proklikne se na woo, kde provede objednávku. Ale woo co mám, není úplně hezky, potřebuji aby to mělo tu “zari “ aby se klient cítil dobre a bylo to i vzhledově pěkné. Jelikož tam prodáván i produkty.  Zkratka aby cela cesta “ počteni  - objednání “  byla pro klienta snadná a příjemná. Zkratka znát UX. 
Web si myslím ze mám Dobry, ale woo bych potřeboval poradně překopat. 

A za třetí. 
Potřeboval bych pomoct s Idokladem. Mám plugin, potřeboval bych aby to parovalo platby s Rajfkou. Ať zkouším co zkouším, neumím to. Opět nelze to vše uhlídat a pak mi chodí hromada e-mailu ve stylu “ mate platbu “ četl jsem ze tento plugin umí z Rajfky parovat platby. Takze plugin sparuje platbu a pošle klientovi fakturu. 

Požadavky: 
Měl by jste se orientovat v UX. 
Mít zkušenosti s webem na téma zdravá strava, fitness produkty, vyzivove poradenství apod. Ale není nutnosti pokud umíte. 
Vyznat se ve Wordpressu a Woo  
Faktura nutnosti. 

Je to postavené na šablony Divi  

Děkuji za cenově nabídky  
Píšu od manželky, aby jste si neříkalo ze jsem na drogách ( jméno ženské ale píšu mužsky ) 

Děkuji Martin