logo

Programátor/tester pro pracovní portály, plná home office

hourglass
Končí
04.07.2021 v 16:02
biders
100% odezva
6 zájemců

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Software
Rozpočet
20 - 50 tisíc Kč
Technologie
PHP
Do našeho menšího týmu hledáme nového parťáka, který by se rád zdokonaloval/realizoval na poli programování. Jsme zaběhlá a stále se rozvíjející firma s 10letou historií, která provozuje pracovní portály Fajn-brigady.cz (jednička na trhu), INwork.cz, Fajnsprava.cz, Flek.cz a mobilní aplikaci Fajn brigády.

Sháníme člověka, který by se věnoval hlavně našim projektům (práce máme hodně) a naše spolupráce mu bude maximálně vyhovovat. Tvé dosavadní znalosti u nás nehrají zásadní roli, stačí nám základy php a chuť se zlepšovat.

Práce bude obnášet ze 70-80 % programování a 20-30 % testování. Jak se poměr bude vyvíjet do budoucna, to ukáže až čas a jak si vše sedne. Možností realizace je u nás opravdu hodně, nejdůležitější je vzájemná spokojenost.

Můžeš být z ČR i SK, na místě práce nám nezáleží, když budeme denně v kontaktu online :-)

Co bys měl umět?
- rozumíš php direktivám, pokud umíš i základy opp a máš nějaký projekt za sebou, je to výhodou (ne podmínkou);
- máš přehled o html, js a rozumíš zběžně css;
- umíš alespoň minimálně mysql;
- pokud alespoň trochu rozumíš nginx, tak je to také výhodou;
- miluješ práci na home office, protože ti vyhovuje mít práci ze svého prostoru a vyhovuje ti, že nemusíš nikam denně cestovat;
- rád se přizpůsobíš systému, který již 10 let vyvíjíme a odlišuje se od aktuálního trendu použití moderních frameworků + knihoven (drtivou většinu věcí máme v rámci individuálního vývoje zcela pod svou kontrolou a napsané svým stylem dle jasných pravidel).

Jak bude vypadat tvá práce?
V rámci Trella máme vybudované firemní flow, kde budeš řešit své úlohy, 1x denně si zavoláš s kolegou, který tě budě mít na starosti a probere s tebou, čemu nerozumíš, potřebuješ optimalizovat apod. a projde se tvá práce na daný den. Ze začátku budou na tebe nároky spíše údržbové - budeš vyhotovovat odložené úkoly, které systém sjednocují nebo přivádějí plošně nové úpravy. A až postupně získáš přehled a sebedůvěru, tak můžeme přecházet k dalším samostatným a náročnějším úlohám dle toho, jak se domluvíme podle tvých i našich představ.

Nástroje, které používáme: php, mariadb, nginx, jquery, vscode, bitbucket a trello

Co ti nabídneme?
- Pro začátek od nás můžeš dostat 30 000 - 40 000 Kč.
- Těšit se můžeš na pohodový kolektiv, firemní teambuildingy, plnou home office, pracovní notebook.

Pokud tě nabídka zaujala a cítíš, že to je to pravé, co hledáš, tak nás neváhej kontaktovat (i v případě, že máš obavu, že to může být moc náročné). Pro lepší orientaci prosím uveď svou odpověď v následujícím tvaru:

1) Krátké představení sebe, proč tě nabídka zaujala a proč bychom měli vybrat právě tebe.

2) Napiš, jak ovládáš tyto nástroje (pokud nějaký neumíš, nevadí to vůbec):
- php
- mariadb
- nginx
- jquery
- vscode
- bitbucket
- trello

3) Do přílohy přidej svůj životopis.

4) Rada - čím více informací nám o sobě dáš, tím větší šance je získat práci u nás.

Těšíme se na tvou zprávu :-)