logo

Hledám šikovného copywritera

hourglass
Končí
04.07.2021 v 07:43
biders
0% odezva
2 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Poptávající preferuje
Nízkou cenu
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Požadovaná služba
Psaní, Psaní prodejních textů
Jazyk
Česky
Baví tě psaní a máš volné kapacity? Nehledáš jen přivýdělek, ale dlouhodobou spolupráci? Dokážeš napsat text prakticky na jakékoliv téma? A můžeš psát i stovku textů měsíčně? Pak hledám právě tebe!
Aktuálně hledám copywritera do svého týmu, se kterými bych ráda dlouhodobě spolupracovala. Témata budou různá - přes bydlení, módu, finance až po ekologii, zdraví, lifestyle atp.

Co od tebe očekávám?
profesionalitu a gramaticky správné texty
Možnost fakturovat (výplata na fakturu jednou měsíčně)
Texty o délce 1NS (1NS=1800znaků)
SPOLEHLIVOST!
psaní formou GHOSTWRITINGU! (čili neuvedení autora)
základy SEO (nechci někoho, kdo neví, co to SEO je) - stačí znát základy (např. kolik podnadpisů má text mít), mít SEO alespoň v povědomí, zbytek zaučím

Co nabízím?
70-90,-/NS (je to klient od klienta)
dlouhodobá spolupráce (potřebuji "copíka", který je schopný napsat i stovku textů měsíčně)
Benefity (ve formě knih, finančních bonusů apod.)


V případě zájmu mi rovnou pošli ukázkový text na téma "Dřevostavby" o 1NS na e-mail terezaciern@gmail.com (opakuji, pokud neznáš základy SEO, text ani neposílej. Ušetříš můj i tvůj čas :-) Práci s KWs sice naučím, ale jak by měl být text formátovaný, to bys měl znát.

Hledám jen česky píšící copíky!

Prosím o respektování nabídky. Ozvěte se jen, pokud s nabízeným ohodnocením souhlasíte. V budoucnu nevylučuji zvyšování odměny, nyní vyšší ohodnocení nepřipadá v úvahu. Díky.