Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky designu, fotografování a videa

Hudební podkresy a zvuková schémata pro reklamu i branding


hourglass
Skončil
01.09.2021 v 09:38
Prodejce
A
Nabízím kreativní služby tvorby hudebních podkresů pro Vaše video spoty, reklamní video a promo materiály. Hudební znělky, zjednodušenou zvukovou identitu Vaší značky, ale třeba také sound design pro webové či mobilní aplikace (originální zvuky tlačítek, změn v aplikaci, potvrzení akcí).

To vše vč. převodu autorských práv. Nemusíte se bát, že by Vám pak YouTube zakazoval monetizaci videa nebo se s Vámi někdo pouštěl do autorsko-právních sporů. Co je však důležitější, nejde o hudbu a zvuky z banky, které může mít každý a muzika k Vašemu fashion videu se tak neobjeví třeba u mléčných výrobků nebo záznamu něčí svatby.

CENY
Vše na fakturu, neplátce DPH. Cenově pak dle rozsahu prací a typu zakázky - na dohodě. Kromě kreativní práce se věnuji více než 10 let online marketingu a ecommerce, kde sám vidím často potřebu pro tyto služby (promo video, content pro sociální sítě, multimediální reklama, rostoucí důraz na obsahový marketing, propojení marketingu a gamingu atd.).

NĚCO O MĚ:
Jmenuji se Stanislav Puffler. Mám za sebou 4 roky LŠÚ (klavír / hudební nauka) a 2 roky v Jam Music Institut Praha (obor bicí nástroje), hraní v kapelách i praxi z produkce Rádia Tep (tvorba hudebních jinglů, znělek, předělů, podkresů do rozhlasové reklamy apod.). Cca 25 let každodenní studiové hudební tvorby pod pseudonymem Yogi Rulez. V roce 2007 jsem vyhrál Startér na Radiu Wave. Loni jsem vydal EP s elektronickou hudbou v distribuci Supraphonu.

Žánrově nejsem úplně vymezen, ale nejlépe se cítím v:

- klavírní hudba, filmová hudba, hudební abstrakce a koláže
- elektronická hudba, ambient, house, techno, drum´n´bass
- jazz, nu jazz, acidjazz, jazzrock, fusion
- funk, soul, rnb
- reggae, dub, ethno, world music

UKÁZKY MÉ HUDBY:
https://yogirulez.bandcamp.com/
https://soundcloud.com/yogi-rulez