logo

Proč si vybrat Magento eshop a jaké jsou jeho výhody

hourglass
Končí
02.07.2021 v 15:48

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Proč si vybrat Magento a jaké jsou jeho výhody?

Magento je největší e-commerce ekosystém na světě a podle ratingu agentur Gartner a Forrester je Magento globální lídr mezi e-commerce platformami. Poskytuje neomezenou rozšiřitelnost, Cloud verzi a škálovatelnost řešení v multi-store režimu.

Tato omnichannel platforma nabízí více než 5000 extensions z Magento Marketplace. Poskytuje řadu marketingových nástrojů, využívá AI a machine learning. Dokáže spravovat více e-shopů skrze jediný admin panel, a jako hybridní platforma, umožňuje z jednoho místa správu B2B i B2C. Umožňuje velmi jednoduchou integraci třetích stran a díky rozsáhlé komunitě čítající přes 400000 členů snadno adoptuje jakékoliv inovace. Podporuje znovupoužití kódu, udržovatelnost a debugging. Další výhodou je možnost správy uživatelských účtů a podpora jazykových mutací. Celý systém je pravidelně aktualizovaný a zabezpečený. Některé doplňky, kterými Magento disponuje, nahrazují stovky man-days práce a minimalizují nutné customizace. Síla Adobe & Magento ekosystémů a vysoká agilita řešení umožňuje krátký Time-To-Market a dlouhodobě udržitelný Total-Costs-Of-Ownership. MageXo je certifikovaný Magento Professional Solutions Partner a Adobe Silver Solutions Partner. Je součástí Strix consorcia a má k dispozici více než 150 odborníků.