logo

ONEPRODUCT.CZ - systém na jednostránkové eshopy

oneproduct.cz
hourglass
Končí
01.07.2021 v 20:40

Vyvolávací cena
50 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
Blog
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
90
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
2 000
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram, Twitter
Téma
Obchod
Dobrý den všem,
Nabízím k prodeji projekt ONEPRODUCT.CZ. Jedná se o eshop zaměřený na prodej jednostránkových eshopů. Tedy „vlastnoručně“ vyvinutá platforma. Doména může být zavádějící, ze začátku se jednalo o prodej jednoproduktových eshopů, ale v dalších letech byl systém rozšířen na neomezené množství produktů, případný rebranding by neměl být problém. Systém funguje 5 let, momentálně na systému běží 150 eshopů.

Předmětem prodeje je samozřejmě celý systém (front-end + back-end), který je vypracovaný na míru v PHP, HTML, CSS, doména oneproduct.cz, dále emailová schránka, databáze klientů, sociální sítě. Projekt běží na webhostingu Savana, který je sdílen ještě s jiným projektem, proto doporučujeme převod na vlastní, ideálně také Savana.
Koupi doporučuji někomu, kdo se v těchto projektech orientuje, případně má k dispozici programátora - HTML, CSS, PHP, aby zajistit další rozvoj a převod. V minulém roce jsme vytvořili novou plně responzivní šablonu, aby byl systém konkurenceschopný. V rámci služeb klientům jsme také poskytovali různé grafické práce a úpravy na míru. Tyto dodatečné služby generovali také podíl zisku.

Eshop má vše, co by měl mít. Jako příklad uvedu napojení na platební bránu, vlastní administraci, generování faktur, další info je k nalezení na https://www.oneproduct.cz/. 
Hlavním důvodem prodeje je nedostatek času projekt dále rozvíjet, tedy není aktuálně aktivně řešen marketing. Technické detaily, celkově funkčnost a bližších informací ohledně organické návštěvnosti, případně další dotazy poskytnu potenciálním zájemcům. Co se týká výdělku, systém plus ostatní doplňkové služby, jako je podpora, tvorba designu apod. vydělal cca 300 000 Kč. Náklady na provoz jsou minimální, pouze doména a webhosting.


Děkuji.