logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

Dokončení a správa Wordpress affiliate webu

hourglass
Skončil
30.06.2021 v 11:35
biders
50% odezva
2 zájemci
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptáváme profíka na wordpress, který nám pomůže s dokončením webu. Jednoduchý woocommerce obchod s jedním virtuálním produktem (měsíční vstup do členské sekce - vzdělávací kurzy). Složitější věc je ale 5 úrovňový affiliate odměňovací program (zatím plugin Indeed Ultimate Affiliate Pro) a peněženka (TeraWallet) pro možnost výběru provizí a také případně platbu (slevu) za členství.
Některé naše požadavky zřejmě nejde nastavit jen v možnostech pluginů, ale bude nutné manuální úprava. A to bohužel již náš dodavatel nedokáže. Proto hledáme někoho, kdo nám web dokončí (předělá) do požadované podoby a funkčnosti a případně bude i nadále web spravovat a doplňovat dle našich požadavků.
Případná úprava grafiky a celkového vzhledu je vítána :)
02.06.2021 11:33
2
Dobrý deň všimol som si Váš inzerát a rád by som Vám ponúkol naše služby vývoja. Sme tím šikovných ludí, vyvíjali sme pre rôzne firmy ako je napr Skoda auto a.s., software pre medical sferu kde sme robili software pre operačné sály, taktiež programujeme pre jednu z najväčších ecommerce v slovensku a česku mall.sk mall.cz.

Radi by sme Vám ponúkli naše služby. Veríme že pre túto prácu sme tí praví.

Naša hodinová sadzba je niekde medzi 25-30€ /h v závislostí od náročnosti a dĺžky projektu.

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať.

E-mail: info@elias-itsolutions.sk

Ďakujem