logo

SMS brána pro každého SMSVio.cz

hourglass
Končí
29.06.2021 v 21:12

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Revoluční SMS brána bez poplatků za odesílání SMS - využíváte svého současného mobilního tarifu, kde jsou účtovány dle vašeho tarifu, tedy příkladně v neomezeném tarifu neplatíte za SMS nic.

Hromadné SMS

Aplikace propojí váš mobilní telefon s webovou aplikací, která umožňuje hromadné odesílání SMS, i z xls souboru (ať už z URL adresy nebo nahrátím), lze nastavit jakékoliv datum a čas odeslání, nastavení prodlevy odesílání, nastavení data a času odeslání.

Implementace do WooCommerce

Jednoduchá implementace SMS brány do WooCommerce pomocí pluginu. Odesíláte tak automaticky SMS s poděkováním za objednávku zboží, automatické notifikace při každé změně stavu objednávky. Pomocí dalšího skriptu lze exportovat pod url adresou či jako soubor jména a telefonní čísla z databáze objednávek, které vložíte do webové aplikace SMSVio a zákazníkům tak můžete hromadně odeslat SMS zprávy. Vhodné pro SMS marketing.

Implementace do Wordpress

Je současně k dispozici plugin pro Wordpress, resp. Contact Form 7, který Vám umožní přihlašování zákazníků k odběru zpráv s ověřením telefonního čísla, kam se odešle heslo, které se musí do formuláře před přihlášením k odběru zpráv zadat. Vhodné i pro menší obce jako systém přihlášení k odběru SMS zpráv. Odhlášení z odběru zpráv probíhá pomocí odpovědní SMS zprávy s textem Odhlasit, pro opětovné přihlášení k odběru zpráv stačí zaslat SMS s textem Znovu prihlasit.

Online rezervace

Pomocí našeho pluginu pro online rezervaci si můžete vytvořit svůj vlastní rezervační systém pro služby s automatickým odesíláním upozorňovací, resp. připomínací SMS zákazníkovi. Ten již tak nikdy nezapomene na objednání ke kadeřnici, k lékaři, apod.

Výhody
- Neplatíte za jednotlivé SMS, vše je v rámci vašeho mobiního tarifu
- Možnost okamžité odpovědi na SMS či zavolání zpět
- Pluginy pro Wordpress a WooCommerce zdarma
- Nastavení data a času odeslání
- Načítání kontaktů pomocí xls souboru
- Jednoduchá implementace
- Jednoduchá obsluha
- Neplatíte za zřízení služby
- Ve verzi FREE máte službu SMSVio na rok zcela zdarma
- V placené verzi na 6 nebo 12 měsíců bez reklamy v SMS

Pronajímáte si tedy kompletní řešení SMS brány s propojením s vaším mobilním telefonem, kdy se z vašeho telefonu stává vlastní provider.

Více na http://<a href="http://ww.smsvio.cz"....smsvio.cz</a>

Nevíte jak na SMS marketing? Stáhněte si naši brožuru zdarma: Stáhnout zdarma


Příloha 28741
Příloha 28739
Příloha 28740