logo

Hledám samostatnou účetní - doklady online

hourglass
Končí
28.06.2021 v 22:19
biders
80% odezva
5 zájemců

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Poptávající preferuje
Nízkou cenu
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Hledám samostatnou účetní pro společnost s.r.o. pro vedení podvojného účetnictví + vedení mezd (jen odměna jednatele, DPP, DPČ).

Průměrný měsíční počet dokladů: přijaté faktury 80, vydané faktury 400-900 (vyšší počet jen 3 měsíce v roce), 15 pokladních dokladů, 500-1000 bankovních pohybů, 25 interních dokladů.

Jedná se o část ručně vystavených dokladů (do 10) + o dva e-shopy, které mějí dvě (různé) platební brány, více bankovních účtů, kde probíhá příjem dobírek.

Jedná se mi o to, aby váš způsob práce byl co nejvíce automatizovaný, např. nastavení procesů pro automatické párování plateb přijatý v bankovnictví či přes platební bránu. Automatizovat lze takto asi 95% vydaných faktur, zbytek se musí třídit a dohledávat ručně.

Všechny doklady budu nahrávat do nějakého cloudu, nebo posílat na vaši poštu v XML či PDF souborech, tak, aby to šlo co nejlépe zpracovat.

Vzhledem k tomu, že jsem zde uvedl všechny důležité informace, ve vaší zprávě očekávám vaši cenovou kalkulaci a kontakt na vás. Nabídku přijmu od firmy, tak případně od OSVČ či také na DPP/DPČ, pokud bude spolupráce podložena plánem B - vaší náhradou v případě vaší absence a 100% zárukou plynutí škody za vámi v případě vašeho případného pochybení.