logo

𝗖𝗵𝗰𝗲𝘁𝗲 𝘃𝘆𝘁𝗲̌𝘇̌𝗶𝘁 𝘇 𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸𝘂 𝗮 𝗜𝗻𝘀𝘁𝗮𝗴𝗿𝗮𝗺𝘂 𝗺𝗮𝘅𝗶𝗺𝘂𝗺? 𝗣𝗮𝗸 𝗵𝗹𝗲𝗱𝗮́𝘁𝗲 𝗻𝗮́𝘀

hourglass
Končí
28.06.2021 v 00:00

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Našim světem jsou sociální sítě. Naší doménou je kreativita a efektivita

Jsme parta freelancerů a zároveň specialistů ve svém oboru, kteří na základě svých znalostí a zkušeností dokáží pozvednout váš byznys. Můžete být živnostníkem nebo známou společností, můžete stát na začátku svého podnikání nebo expandovat do zahraničí, tak či tak jsme tady pro vás.

Co konkrétně vám můžeme nabídnout?
  • Nejdříve ze všeho na vás budeme mít pár otázek, abychom si ujasnili, čeho a v jakém časovém horizontu chcete dosáhnout (zdarma).
  • Chvilku nás necháte přemýšlet (zdarma).
  • Poté přijdeme s detailně vypracovanou strategií, jak k vašemu / našemu společnému cíli dojít (zdarma).
  • Pustíme se do toho! Nápaditost, tvorba obsahu, copywriting, vlastní fotografie, videa, příspěvky, organický dosah, Facebook pixel, placené reklamní kampaně, optimalizace, remarketing, influenceři, komunikace se zákazníky, ale především uplatnění našeho know-how, které vám rádi představíme osobně - klidně na konkrétních ukázkách (pořád zdarma).

Že je to nějaké divné? Možná na první pohled! Ve skutečnosti máme řadu spokojených klientů a spravujeme účty, které mají statisícové denní dosahy. Stejně tak se ale rádi staráme o "malé" profily, ke kterým si vytvoříme vztah, když nám daný produkt či služba nám dává smysl. S každým ze stávajících partnerů jsme začínali na podobném principu, a protože se stále více setkáváme s oboustrannou spokojeností, rozšiřujeme klientelu.

Zakládáme si na komunikaci a férovém jednání, proto bychom si další informace nechali na později, ať máme šanci se postupně poznat blíže. 

Opravdu nemáte co ztratit, takže pokud vás výše zmíněné zaujalo, budeme se těšit na vaši zprávu.