logo

Prodej e-shopu s možností pronajímat věci - Party shop

www.rentima.cz
hourglass
Končí
27.06.2021 v 12:30

Vyvolávací cena
200 000
Obchod umožňuje pouze přímý nákup

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
1 600
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
20 000
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ano
Hodnota skladu (Kč)
400 000
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Zábava
Prodám zajetý e-shop se skladovými zásobami v hodnotě cca 400tis (stále se mění). Prodejní cena je pouze za e-shop, fb stránky, instagram, grafické podklady a doménu. V případě koupě e-shopu požaduji odkoupit minimálně 80% skladových zásob. Ideálně vše.
Mohu odprodat i movitý majetek (není podmínkou), který zákazníci pronajímají taktéž přes eshop, jelikož má v sobě zabudovaný rezervační systém včetně generování smluv např. skákací hrady, party stany, pivní sety, grily atd. Celková hodnota movitého majetku na pronájem cca 200tis.
E-shop je v provozu a objednávky vyřizujeme, aktuálně se rozjíždí sezóna svateb a oslav, takže ideální čas na koupi.
Průměrný obrat bez jakékoliv reklamy je cca 25-30tis měsíčně. Každý rok od založení se roční obrat zdvojnásobil. Zalistováno na eshopu přes 4000položek. Odběr pouze od 3-4 hlavních dodavatelů, takže žádné velké starosti. Dá se bez problému dělat v 1 člověku.
Marže u produktů 70-100%
Průměrná návštěvnost 1500-2000 lidí měsíčně.
Podotýkám, že shop jede opravdu bez reklam a to z časových důvodů, jelikož bych nestíhal vyřizovat větší počet objednávek. Z tohoto důvodu jde i do prodeje, potřebuji víc času než peněz:)
V případě spuštění reklam by byly prodeje určitě 3 až 4 násobné a věřím, že má eshop velký potenciál do budoucna i díky nadstandardnímu rezervačnímu systému a možnosti pronajímat věci a ne jen prodávat zboží.
Eshop vytvořila firma ideal media a jsou schopni doprogramovat vše co si jen vymyslíte. Eshop je odkoupen a neplatí se žádné měsíční pronájmy apod. Jen klasika hosting, mail, ssl apod.

K eshopu jsem měl i kamennou prodejnu, kterou také komplet prodávám, pokud by měl někdo zájem si k eshopu otevřít i prodejnu. Jak jsem zmiňoval, já již z časových důvodů nemám kapacitu ji provozovat. Mám veškeré vybavení od regálů, přes slatwall systémy k prodejnímu pultu, PC, čtečky, tiskárny atd.
To už je pak na domluvě.

Kdyby vzal někdo komplet vše, dal bych velkou slevu, abych s tím nemusel mít starosti a prodávat po částech.

Samozřejmostí je předání kompletního know how a mesíční hotline na telefonu, abych se vším pomohl.

Jsem plátce DPH a ceny jsou uvedené bez DPH.

V případě potřeby cokoliv doplnit a probrat mě neváhejte kontaktovat. Základ však znáte:)
Děkuji