logo

Magazín Esmond - pánský lifestyle web

Esmond.cz
hourglass
Končí
25.06.2021 v 22:53

Vyvolávací cena
27 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Kontaktovat
Typ webu
Magazín
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
1 000
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
5 400
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram, Twitter
Téma
Společnost
Krásný den,

nabízím k prodeji magazín zaměřený na osobní rozvoj, technologie, vizáž, bonton a relax. Cílení je nastavené spíš na muže, ovšem mezi návštěvami se objevuje i nemalé procento žen.

Doposud je publikováno 225 originálních článků.

Sociální sítě projektu jsou samozřejmě také přibaleny v nabídce. Facebook aktuálně ukazuje 2134 sledujících, Instagram 750 a LinkedIN 80.

Důvodem prodeje je změna v rámci podnikání. Web jsem koupil zde na webtrhu namotivovaný ho upravit k obrazu svému, bohužel se to nepovedlo. V současné době mám před sebou nové příležitosti a více zakázek a na tento web už nemám tolik času.

Za poslední měsíc jsem se trošku snažil. Za tuto dobu web vydělal 5 400 Kč za prodej PR článků/zpětných odkazů/z affiliate Portu. Pokud využijete plný potenciál webu, umím si představit takovouto částku reálnou za každý měsíc.