logo

Redaktor pro tématické magazíny: 5 míst

hourglass
Končí
24.06.2021 v 18:19
biders
100% odezva
1 zájemce

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Požadovaná služba
Psaní
Jazyk
Česky
(k 16. 06. 2021 aktuální, zbývají 2 místa) Zdravím,

tak tu máme další rozšiřování redakce s nástupem ihned: potřebuji cca 5 až 8 lidí na psaní článků o rozsahu 1,2 až 1,5 NS (někdy možno delší, dle tématu).

Napsané články vkládáš do administrace WordPressu a doplňuješ o obrázky (máme i placenou fotobanku)m přiřazuješ kategorii, štítky apod.

Témata: zdravý životní styl, stravování, zahrada a dům, zahradničení (odbornější magazín), automotive (příběhy, události i pár technických), kreativní tvorba, volný čas, recepty

Zadávání práce: v naprosté většině případů dostaneš zadání s cca týdenním předstihem, takže můžeš pracovat svým tempem. Jestli napíšeš vše najednou, nebo si to rozložíš, nechám na tobě. Důležité je, abys odevzdal nejpozději v zadaný termín. Zadávání práce i její evidence probíhá přes Google tabulky (Google Spreadsheets) a pro sdílení podkladů je potřeba Gmail.

Komunikace: většinu toho řešíme na Telegramu (funguje i na PC) ve společné skupině, tak by bylo fajn, kdyby ses připojil/a k ostatním.

Stačí, pokud zvládneš cca 50 článků měsíčně, ale psát můžeš i více, jak se domluvíme. Nejde o prázdný opis zdroje, ani o překlady Googlem – takové texty odmítneme.

Odměna vychází na 70 Kč / NS, a když budeš svou práci dělat dobře a dodržovat termíny, rádi přidáme. Zejména to včasné plnění je prioritní. Kdo má zájem, může psát i lépe honorované PR články (pouze text, bez obrázků a vkládání do WP).

Spolupráce na IČO (preferujeme) nebo DPP.

Hlásit se mohou i začátečníci s citem pro češtinu (třeba studenti SŠ a VŠ). Že nejsi úplný češtinářský virtuóz nevadí, dohled nad tebou budou držet korektoři, kteří případné nedostatky vychytají (měl/a by ses ovšem zlepšovat a naflákat to).

Kontakt: pište prosím rovnou na email textukontrola@gmail.com, krátce se představte a hodťe životopis + ukázky práce. Nemáte-li, zpracujte mi text do 1,5 NS na téma: Jak pečovat o truhlíkové květiny

Děkuji všem, LA

PS: Pokud jsem v minulosti na někoho zapomněl s odpovědí, aniž bychom se (ne)domluvili, tak se omlouvám a připomeňte se mi, prosím.