logo

Kuchynskatechnika.cz - výdělečný dropshipping

kuchynskatechnika.cz
hourglass
Končí
23.06.2021 v 20:36

Vyvolávací cena
250 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
4 000
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
25 000
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
15 000
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Bydlení
E-shop Kuchynskatechnika.cz funguje na bázi dropshippingu, kdy je napojen na velkosklad do Německa. Nemáte tu téměř žádnou konkurenci, neboť odpadkové koše dané značky nabízíte pouze vy a ještě jeden menší eshop.
Za posledních 365 dní má eshop obrat :1 397 181 Kč. (od ledna do května 2021 - 600 000 Kč) Marže u produktů je 30-50%.
E-shop má obrovský potenciál, před půl rokem jsme investovali do reklamy a zvýšili tak obrat o 80% a návštěvnost o 86%! Chtěli jsme oslovit studia v ČR na výstavu košů, zásuvek atd. bohužel Covid to překazil, snad to povolí, ve velkoobchodním prodeji vidíme velký potenciál.


Jak to celé funguje? Přepošlete objednávku do Německa, tam účetní vystaví fakturu a expeduje. Protože bylo poštovné velice nákladné od změn cenotvorby DHL jsme se rozhodli pro vlastního dopravce, který provádí svoz dle potřeby 1-2x týdne a vozí přímo do depa WE DO a druhý den většinou doručeno. Dalo to práci sehnat někoho spolehlivého, i to je již vyřešeno.
Je důležité, abyste uměli alespoň základy němčiny pro komunikaci s protistranou, či uměli dobře používat překladač, jako my :))
Potenciál je i v Amazonu ,kde jsme měli za týden třeba 9 objednávek, vysokou marži, obrat přes 1300 eur za měsíc, ale pak Amazon zablokoval účet a chtěl doložit nesmyslné důkazy o pravosti a nestačí ani ověřené podpisy atd., kdo má Amazon účet ví, že se to děje téměř každému, ale až se to odblokuje, další potenciál v obchodu do Francie, Německo, Dánska či Anglie je obrovský. Na e-shop potřebujete max 2 hodiny každý den + extra čas, když se něco pokazí, jako všude...
Zapracovali jsme i na jménu na FB a instagramu, kde hodně frčí naše videa, které mají tisíce shlédnutí, mohu vysvětlit jak na taková čísla a zdarma! Facebook sleduje přes 1000 lidí, ale dosahy i 32 000 oslovených lidí na příspěvku.
Instagram : 500 sledujících
Získali jsme také Ověřeno zákazníky, kde máme za posledních 90 dní 100% hodnocení, nastavili jsme informační emaily, které nabádají lidi k vyplnění atd. vše ukážu.


E-shop je nejlépe pro někoho technicky a technologicky zdatného, někoho kdo třeba vlastní stavebniny, designér, truhlář a podobně. Je to opravdu úžasný nástroj s potenciálem a na jednu stranu se mi to prodávat absolutně nechce.
Součástí prodeje je:
Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit.
O ceně je vždycky možné se domluvit rozumně.

Chci předat do rukou někoho, kdo e-shop pozvedne na další level. Na prodej nespěchám. Rád zaučím, nebo se osobně sejdu, abych vše ukázal. Doporučuji však předat eshop někomu zkušenému, kdo se v odvětví stavebnictví, či IT dlouhodobě pohybuje.


Důvod nabídky
E-shop jsem si pořídil po dostudování, avšak nyní začíná nová životní etapa a jsem nucen e-shop prodat. Jednoduše řečeno - služební poměr, nesmím podnikat.