logo

Predám nový vysoko ziskový eshop www.odporovegumy.sk aj s doménou

www.odporovegumy.sk
hourglass
Končí
22.06.2021 v 14:47

Vyvolávací cena
4 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
4 350
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
70 000
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
15 000
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Sport
Dobrý deň , predám tento veľmi úspešný startup eshop aj s doménou denná návštevnosť za túto krátku dobu je od 250-400 unikátnych návštevníkov. Eshop beží na platforme Shopify á veľmi priateľné a jednoduché užívateľské prostredie a nízke prevádzkové náklady v cene je zahrnutá aj doména . Ponukám aj bezplatnú podporu počas 30 dní všetko ukážem vysvetlím . Dodám aj kontakt na dodávataľa v podstate to nemá konkurenciu na našom trhu čo sa týka ziskovosti a marže. Eshop bol vytvorený na ďalší predaj 09/05/2021 a za 14 dní prevádzky vygeneroval obrat 2533€ . Spolu s eshopom dodám aj kontakt na kurierá za bezkonkurenčné ceny s garanciu dodania tovaru na druhý pracovný deň v rámci celej SR. Na eshop stačí živnosť všetky marže sa pohybujú v niekoľko 100 percentách . Všetko viem zodkladovať a preukázať . Je SEO optimalizovaný bol som 1 v google vyhľadavaní . Cena je uvedená s DPH. Pri serióznom záujme možná dohoda na cene . V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktujte.

Přiložené miniatury