logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

WordPress kodér / programátor

hourglass
Skončil
20.06.2021 v 12:14
biders
0% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Ahoj,

sháníme někoho, kdo nám pomůže implementovat již nakódované grafické šablony do WordPressu. Jsme WordPressáci, takže nakódované šablony jsou perfektně na WP připravené. Nechceme žádné page buildery (maximálně nativní Gutenberg). Všechny šablony děláme na míru. Kód máme čistý a bezpečný, s využitím minima pluginů (jen nutnosti). Používáme ACF, Timber, SASS a verzujeme přes GIT. Weby nám běží na dobře nastavených VPSkách, takže žádné pomalé hostingy. Snažíme se dosahovat maximálních výsledků, co se rychlosti webů týče.

Programátor z východních Čech by byl výhodou, nicméně počítáme spíše s externí spoluprací. Projektů máme opravdu mnoho, takže spolupráce by byla dlouhodobá. Hodně nám záleží na spolehlivosti, takže lpíme na dodržování termínů, dobré komunikaci a otevřenosti. Za dobře odvedenou práci adekvátně zaplatíme.

Pokud nesplňuješ něco z výše uvedených technologií, pomůžeme. Naopak jsme otevřeni novým možnostem, takže si třeba pomůžeme vzájemně.

Reference na našem webu nejsou relevantní, jsou neaktuální. Pracujeme na novém, který bude brzy na světě spolu s aktuálními projekty, na kterých pracujeme, nebo které jsme dokončili v posledních měsících.

Máš zájem?

Kontaktuj mě a probereme podrobnosti

Lucie Bartoňková
bartonkova@effecto.cz
+420 603 788 166