logo
19.05.2021 23:40
1
Rád bych se tímto zeptal na váš názor na stránky majitelbytu.cz

Stránky by měly sloužit jako portál pro lidi kteří vlastní a pronajímají byty nebo jiné nemovitosti. Do budoucna bych na stránkách chtěl zároveň propagovat svůj software určený právě pro majitele investičních nemovitostí.

Jak na vás stránky působí? Jsou přínosné z hlediska informační hodnoty? Jak působí design? Co byste zlepšili?
19.05.2021 23:57
2
Návrat tak o 20 let zpět. Tu implicní modrou určitě pryč, logo grafické, registrace přihlášení také není nijak nenastylované. Jako administrace nějakého webu dejme tomu, ale frontend pro uživatele rozhodně ne.

Jednoduchost je fajn, ale na první pohled to na mě působí jako reklamní web na překlepové doméně.
20.05.2021 00:00
3
Původně odeslal Hitman1
Návrat tak o 20 let zpět. Tu implicní modrou určitě pryč, logo grafické, registrace přihlášení také není nijak nenastylované. Jako administrace nějakého webu dejme tomu, ale frontend pro uživatele rozhodně ne.

Jednoduchost je fajn, ale na první pohled to na mě působí jako reklamní web na překlepové doméně.
Díky za zpětnou vazbu. Zkusím ten design zlepšit.

Co myslíte tím "na překlepové doméně"?
20.05.2021 06:24
4
Jak na vás stránky působí? - cesta do pekla
Jsou přínosné z hlediska informační hodnoty? - nijak
Jak působí design? - hrůza
Co byste zlepšili? - vše znovu
20.05.2021 07:26
5
Celé špatně. Předejte někomu myšlenku a pokud najdete společný zájem, nechte ho to udělat celé od začátku. Podmínkou je, že musí vnímat rok 2021.
20.05.2021 08:33
6
Ak si css a responzivitu robil sám, tak je to dobré. Ak aj php backend tak výborné.

Samozrejme v takej forme to svetu ešte nemôžte ukázať, treba sa s tým pohrať.
20.05.2021 09:05
7
Design jak před 20 lety mi přináší vzpomínky na moje první weby dělané ve wordu, takže mě by to ani nevadilo, ale ubral bych na sytosti barev, změnil písmo a hlavně k článkům bych dal aktuální datum, aby návštěvník věděl, že je to aktuální a ne 20 let staré. Ale samozřejmě i obyčejná šablona z WP bude dne působit lépe.
20.05.2021 09:57
8
Moc díky za všechny připomínky. Zatím bych tedy shrnul takto:
 • Zrušit modrou barvu na hlavní stránce - tedy dám tam černou?
 • Méně sytých barev na hlavní straně
 • Změnit font - jaký font doporučujete?
 • Logo udělat graficky
 • Přidat datum k článkům na hlavní stranu
 • Nastylovat odkazy na registraci a přihlášení
Dále zde hodně lidí zmínilo, že stránky vypadají 20 let staré. To beru, ale co mám konkrétně změnit, aby vypadaly moderněji (krom výše napsaného?)

P.S: Stránky si dělám komplet sám - php, javascript, html, css. Baví mě to, je to koníček a chci se to i lépe naučit. Věřím, že by mi to někdo udělal na zakázku tisíckrát lépe, nebo že bych mohl použít nějaký hotový systém jako WP. Ale zatím to chci dělat sám a přivítám jakékoliv rady jak stránky zlepšit.
09.06.2021 20:13
9
V kostce:
První dojem - jako novinky.cz ze začátku tisíciletí (mimochodem, novinky mají téměř totožnou barevnou kombinaci).

>Jsou přínosné z hlediska informační hodnoty?
To, že web není free-cool-in co do stylu, mě osobně moc netrápí; důležitější je, co se na něm mohu dozvědět. Naprosto stěžejní bude do budoucnosti obsah – pokud nebude kvalitní a unikátní, web zůstane zapomenutelný. Až/jestli obsah a aktivita čtenářů trochu přibude, budeš muset řešit stránkování, filtrování, vyhledávání… Z dlouhodobého hlediska (a při nejlepším vývoji) by možná šlo stát se jedním ze zdrojů článků pro feed Seznamu nebo jiného portálu.

Chápu dobře, že Pronajímání, Finance, Svépomocí a Nemovitosti jsou kategorie? A s tím souvisí… sekce 'Články' (jako hlavní odkaz v menu) se mi nějak nezamlouvá - nedává mi smysl tam návštěvníka směrovat, protože mi to přijde příliš obecné. Přijde mi logičtější rovnou ho směrovat do těchto čtyřech kategorií. Ty novinky, které jsem zmínil, to tak mají, možná i proto mi to přijde lepší, rychlejší, atd.

>Jak působí design?
Design bych zaškatulkovat do 'nenadchne ani neurazí', ale je hodně co zlepšovat.
- dvě hlavní barvy, a tendence to barevně nepřeplácávat mi přijde v pořádku
- určitě bych udělal konzistentní styl odkazů – ať návštěvník na první pohled ví, co je odkaz, a ať je to stejné na všech stránkách. Pokud to má znamenat, že místo dvou hlavních barev přibyde třetí, tak ať
- pastelové pozadí mě nějak nenadchlo (ale to je můj objektivní názor), bílá mi přijde lepší; mezeru na vršku stránky bych zrušil
- detail článku: tady je třeba zvýšit 'čtenářskou zkušenost' – teď to vypadá velmi amatérsky.
-- na zvážení je, jestli zvolit patkové písmo, které je vhodnější na čtení delších textů (s tím, že dvě různá písma je za mě maximum)
-- trochu upravit line-height
-- obrázky by mohly být plovoucí (float:right|left) s obtékáním textu, a kvalitně popsané (od HTML5 přibylo hafo způsobů, jak je vkládat)
-- poraď se s nějakým zkušeným "DTPákem", vyplatí se ti to
- lze taky (pocitově) srazit velkou nálož dlouhých článků. Pamatuj, návštěvník web nečte jak knihu, ale prohlíží si ho. A snadno ho znudí dlouhé texty. Několik návrhů, co s tím:
-- něco jako ScrollSpy od Bootstrapu - osnova článku podle nadpisů/podnadpisů, která je vždy viditelná v okně
-- rozdělit text na více článků - výhoda: vytvoříš série a minisérie, tvůj obsah bude "propletenější" (v dobrém slova smyslu)
-- rozdělit dlouhý článek na části - asi víš o co jde, populární pro tenhle styl jsou dlouhé a vyčerpávající recenze na technických webech. výhody: čtenář si může vybrat, co ho zajímá; každá část znamená znovunačtení a spolu s tím načtení reklam (pokud s nima počítáš jako že asi jo)
-- paralelně k tomu mně jako čtenáři nevadí mít možnost upravit si při čtení velikost písma, a taky noční režim
Funkcionalita a obsah:
- přidat vyhledávání, ideálně s nějakou základní syntaxí (spojky a/nebo, negace, podle autora/štítků)
- zvaž, jestli nemít fixní hlavičku
- ke článkům přidat perex a používat ho ve výpisech
- přidat tagy (štítky) a umožnit filtrování pomocí nich
- drobečková navigace
- výpis článků podle autora
- výpis článků v (mini)sérii
- u delších diskuzí stránkování
- ve fóru: také stránkování; možná rozdělení diskuzí do kategorií (nabízejí se ty čtyři z HP)
- patička, kam lze zopakovat hlavní odkazy, právní obligátnosti, GDPR, souhlas s cookies
- k článku přidat počet zobrazení - budeš vědět, které články jsou populární
- nebránil bych se prvkům jako ankety, kde se čtenářů zeptáš, co chtějí
- osvědčilo se mi si do databáze ukládat čtenářskou aktivitu na stránkách s aktuálním časem - lze se tak dovědět, jaký obsah kdy frčí - aktuálně i s odstupem
- přihlašování/registrace - někde jasně vysvětlit, k čemu to je, co to návštěvníkovi dá za výhody a proč by se měl registrovat
10.06.2021 12:07
10
@crs: Moc díky za spoustu rad a nápadů.
 • Jsem si vědom, že stránky vypadají zastarale, ale pořád trochu tápu jak to udělat modernější.  Nějaké změny už jsem udělal - redukce rámečků a stínů, jednotnější design, atd. Je to lepší než to bylo, ale pořád to nějak není ono. Myslím, že paradoxně je to trochu dané i absencí reklam, ale určitě to není jediný problém. 
 • Fixní hlavička, vyhledávání, breadcrums, tagy, patička - mám v plánu, něco z toho už je rozpracované. Určitě to  prospěje jak designu, tak funkčnosti
 • Pastelové pozadí - to je zatím spíš takový placeholder pro reklamy, stejně jako mezera nahoře, nebo obdélník v pravo dole.
 • Informační hodnotu považuji za nejdůležitější přednost webu a určitě na tom budu dál pracovat. Mám spoustu rozepsaných článků a budu to postupně zveřejňovat jak bude čas. Až bude článků víc, tak bych určitě dal i ty kategorie nahoru do menu. Zatím těch článků není tolik a přišlo mi, že by ty jednotlivé kategorie vypadaly trochu prázdně.
 • Patkový font - ano o tom jsem uvažoval, zkoušel jsem to, ale zatím se mi to nepovedlo udělat tak, aby se mi to líbilo. Budu dál experimentovat. Možná v kombinaci s jiným line height by to mohlo fungovat.
 • Konzistentní styl odkazů - na tom postupně pracuju. Částečně už jsem udělal nějaké změny. Původně jsem tam měl i tu třetí barvu (defaultní modrou barvu odkazu), ale to bylo dost kritizováno. Později jsem to změnil na černou a řekl bych, že to vypadá líp než předtím. Ale nebráním se to ještě vyzkoušet třeba s jinou barvou nebo s jiným fontem.
 • Detail článku, perexy - zkusím to nějak vylepšit
 • Obtékání obrázků - zkusím vylepšit
 • Stránkování ve fóru - osobně to nemám moc rád - je to k něčemu dobré?
 • Rozdělení článků na kratší - nevím, spousta SEO expertů tvrdí, že google preferuje delší články (min 1000 slov). Pak je tady uživatelské hledisko - články jsou určeny pro určitou skupinu lidí, kteří se o téma zajímají do hloubky a možná uvítají i delší a detailnější článek. Ale třeba se pletu, klidně si v tom nechám poradit.
 • Počet zobrazení, ankety - přidám až bude víc uživatelů. Interně si počet čtenářů ukládám, ale zatím ty čísla nejsou tak vysoká abych se s tím chlubil :)
 • Ukládat čtenářskou aktivitu - částečně už to dělám, systém postupně vylepšuju
 • Vysvětlit, k čemu je registrace - ano, dobrý nápad. A kam takovou informaci nejlépe umístit? Zatím je to tak, že když chce čtenář přidat komentář, vyskočí mu automaticky okno na login s možností registrace. V budoucnosti bude to samé na odběr článků.


---------- Příspěvek doplněn 10.06.2021 v 17:27 ----------

Ještě jenom doplním, že na webu nebudu mít reklamu třetích stran, nebo aspoň to zatím neplánuju. Chci tam mít reklamu jenom na své softwarové produkty, které se přímo týkají obsahu webu - nástroje pro investory a majitele nemovitostí. Takže mi nejde až tak o počet zobrazení, jako spíš o skutečný počet uživatelů, kteří se zajímají o dané téma a vrací se pravidelně na stránky. Čili třeba stránkování fóra by mi sice přineslo víc zobrazení, ale to až tak moc nepomůže. Chci to mít spíš uživatelsky přívětivé a funkční. Do budoucna na těch stránkách budou i různé nástroje, placené i zdarma, kvůli kterým se budou (snad) uživatelé vracet. Doufám, že není moje představa úplně mimo.
10.06.2021 23:08
11
Ještě pár doplnění a reakce:
- Jak jsem naznačil, obsah je naprosto stěžejní. Pokud tam bude to, co se jinde nedozvím, tak to budu číst, i kdyby to bylo bez stylů.
- Rozdělení článků na kratší - varianta podstránky - Možná se pletu já - beru to ze své perspektivy - když se přede mnou načte hodně dlouhý článek, tak mě ta velikost (podvědomě, psychologicky) zdrtí víc, když je v celku než když je rozdělen do několika částí. A stále platí, že podstránky, které mě nezajímají, můžu snadněji přeskočit.
- Rozdělení článků na kratší - varianta série - Když vidím sérii článků a každý je v únosné délce, tak (alespoň já) mnohem spíš přečtu všechny – a uvědomím si to až na konci, ani nevím jak – než že bych se neochotně pustil do jednoho dlouhého traktátu (byť třeba kvalitního). A pak je tu ještě výhoda ta, že se dá lépe odkazovat na konkrétní věc, a to i v rámci té samé website.
- line-height zhruba kolem 1.35 má tendenci působit lépe - řádky nejsou tak nahňácaný na sebe. A aby to nebylo tak jednoduchý, ještě je vhodné to vybalancovat s mezerami mezi odstavci (margin-top a/nebo margin-bottom u <p>).
- stránkování ve fóru - jedině, když toho bude fakt hodně (třeba každých 100), aby to nepřetékalo do obludných rozměrů. A též, aby to dominantní z článku byl článek.
- co mi ještě přijde jako dobré - přidal bych bubliny/title do hlavního menu s krátkým popiskem, kam se čtenář dostane, když na ten který odkaz klikne.
- podobně ve fóru mi přijde dobré ukázat začátek samotného obsahu diskuze (buď přímo jako text nebo v bublině, jako to má Webtrh)
- věc, kterou jsem nezmínil - novinky.cz (a mnoho dalších) mají článek a diskuzi k článku (ke které z něj zobrazí jen perex) jako dvě různá URI. Původně jsem to chtěl navrhnout jako možnost, ale tady je to zřejmě zbytečné - pro předpokládaný malý počet příspěvků v diskuzi. Pokud by se to změnilo, lze to mít na paměti.
- co mě ještě napadlo ke zpříjemnění obsahu - pokud jsou tomu okolnosti nakloněny, nebránil bych se tu a tam nějakému infoboxu, tipu, rady, ilustrující tabulky nebo grafu - někam bokem, s obtékaným textem
- perexy bych udělal určitě - ve výpisu článků se čtenář rychleji a lépe orientuje.
- kam s výhody registrace - nahoře v tom vyskakovacího okénku mi to přijde poměrně logické - stačí jedna věta typu "zaregistrováním získáte…to a to. + (a nebudem vás spamovat).". Jo, a to mi připomnělo: u neregistrovaných vůbec neukazovat formulář u diskuze, ale větičku typu "pro diskutování se, prosím, přihlaste" (btw. 'přihlaste' bez 'š')
- drobnost: ze zdrojáku - přenést delší JS kód do samostatného souboru - dá se lépe cacheovat, ve výsledku to bude rychlejší
- vlastní reklama - chápu ten počet zobrazení versus počet reálných uživatelů; myslím si, že i tak lépe působí mít na websitě 10 sérií o 10 kratších článcích než 10 dlouhých pojednání - to první podle mě působí víc zkousnutelně a živě. A reklamy - u odkazů pak nezapomeň přidat ?utm_parametry, ať víš, odkud ti lidi přicházejí; víc poradí zkušenější.
11.06.2021 16:31
12
Opět spoustu super nápadů, díky.
Asi mi bude chvíli trvat to všechno zpracovat, ale aspoň mi to pomohlo si srovnat jakým směrem se dál vydat.
Už jsem aspoň udělal řádkování 1.35 a zvětšil jsem i mezeru mezi odstavci.
Další asi budou asi ty infoboxy - to je fakt dobrý nápad.

Můžu se zeptat jak to myslíš s těmi bublinami v menu? Máš na mysli něco jako tooltip? Tady na webtrhu to nějak nevidím, když najedu na menu, tak se mi objeví další level menu. Ale tak hlubokou strukturu zatím udělat nemůžu, protože přeci jen toho obsahu zatím není tolik. Pak bych měl trochu obavu, jestli to bude mít smysl i na mobilu, kde není kurzor. Z mobilu mi chodí přes 50% návštěv, což mě docela překvapuje, ale musím na to tím pádem hodně optimalizovat.
11.06.2021 16:48
13
Trochu k obsahu.
U článků by to chtělo trochu zlepšit gramatiku - skrachovalých, zástvbě ...
Máte tam link na opravu radiátorů, chápu, další článek. Tady mě ale chybí nějaký affil/zpětný...link jinam. Heureka-barvy, odkaz na barvu..

U Kontaktu bych k formuláři doporučil captu. To stejné u diskuze. Nebo povolit až po schválení..

Jako zábava, učení se, miniblog... to je ok, pokud chcete víc, a myslím si, že by jste mohl, je opravdu grafika, fonty, barvy... děs.
11.06.2021 21:20
14
@Radekovic: Díky za připomínky.
 • Gramatika - nějaké chyby jsem opravil. Budu se snažit na tom dál zapracovat.
 • Radiátory - ano, ale rubriku Svépomocí asi spíš časem úplně vymažu. Původní myšlenka byla, že to na web přitáhne náhodné návštěvníky. Ale moc to stejně nefunguje. Takže až bude víc jiných článků, tyhle bohužel asi půjdou do koše.
 • Captcha - u kontaktu mi chodí hodně spamu, takže tam to určitě plánuji udělat. Ve fóru není problém, protože roboti zřejmě zatím neumí projít přes registraci.
 • Grafika, fonty, barvy... děs - OK, ale co byste konkrétně změnil? Myslím si, že od původní verze už se to hodně zlepšilo, ale nevím úplně jak s tím designem dál. Jsem si vědom, že to není krásné, ale nějak nevím jak to spravit. Jaké stránky byste mi dal za příklad? Trochu beru inspiraci od novinkových stránek (idnes, novinky, aktualne, centrum apod.), ale tam mají o hodně víc obsahu, reklam i různých jiných komponent.
12.06.2021 07:51
15
Gramatika - nějaké chyby jsem opravil. Budu se snažit na tom dál zapracovat.
- ano, gramatika by měla být základem, tak to prostě je
- u osobního blogu, vlastních zkušeností, vlastní reference... jsu ochoten jako čtenář chybu přehlédnout/tolerovat
- i osobní článek by měl nějak vypadat

Radiátory - ano, ale rubriku Svépomocí asi spíš časem úplně vymažu. Původní myšlenka byla, že to na web přitáhne náhodné návštěvníky. Ale moc to stejně nefunguje. Takže až bude víc jiných článků, tyhle bohužel asi půjdou do koše.
- původní myšlenka byla správná, té se držte. Kecy/SEO/PR... článků a magazínů je mraky
- vhodně členěnou rubrikou můžete najít čtenáře a myslím, že i ty, kteří vám přinesou obchody
- osobní reference, jakkoliv pojatá, je to nejlepší, co můžete dělat
- bohužel současné články nejsou nic moc, špatně členěné, foto vložené jen tak. Opravte a pokračujte, smysl to má

Nedělejte víc rubrik, jinak se v mých, ale i u ostatních očích stanete klasickým magazínem/v současné době to vypadá jako magazín před dvaceti lety/.Nechte jednu rubriku, bez stránkování, maximálně v budoucnu rozlišit štítkováním, kotvou... Nechte lidi, aby si sami na stránce z nadpisů vybrali, co je zajímá. Ten kdo bude hledat odpověď, třeba ji najde a přečte si. Přečte i něco jiného a bude se k vám vracet.
Asi bych šel cestou většího náhledového obrázku, nadpis a několik úvodních vět, ať to vypadá.
Pak už je to jen o vašem uchopení po stránce "obchodu"
Když něco píšu já, buď je to osobní, jen tak, nebo trochu odborné téma na zakázku. Vždycky jsou to ale jen tři, čtyři důležitá slova, nebo odkaz, obalená texty do 1NS.

Captcha - u kontaktu mi chodí hodně spamu, takže tam to určitě plánuji udělat. Ve fóru není problém, protože roboti zřejmě zatím neumí projít přes registraci.
- capta je potřeba, stejně se spamu nevyhnete
- jsu admin na několika webech dávám podmínku registrace, vždy ruční schválení, vím proč

Grafika,fonty, barvy... děs - OK, ale co byste konkrétně změnil?
- ve své první odpovědi jsem krátce popsal to, na co jste se ptal
- máte rozdílné druhy písma
- nesladěné barvy
- sice vlastní, ale děsnou grafiku
Jste programátor, živíte se tím, jak píšete v jednom článku, a jste asi dobrej v nějaké oblasti. Jak je ale vidět, teď nejste dobrej v oblasti programování šablon. -:)

Myslím si, že od původní verze už se to hodně zlepšilo, ale nevím úplně jak s tím designem dál. Jsem si vědom, že to není krásné, ale nějak nevím jak to spravit. Jaké stránky byste mi dal za příklad? Trochu beru inspiraci od novinkových stránek (idnes, novinky, aktualne, centrum apod.), ale tam mají o hodně víc obsahu, reklam i různých jiných komponent.
.............
Neřešte, jak vypadají novinky, aktuálně... Stejně se na jejich úroveň, z důvodu financí, času, možností... nedostanete. Jeďte po svém, tam je cesta.

Už teď je vidět, že nikdy neuděláte supr/pěknou/odpovídající šablonu. Kašlete na to, nechte si ji udělat.

Já používám jen WP šablony. Vyřeším si cíl a obsah. Napíšu si představu funkcí, co tam chci mít, a pak si nechám šablonu originálně udělat od někoho kdo umí. Já to neumím, tak se do toho nese..., snažím se dělat to, co si myslím, že umím

Udělejte to stejně. Základní model máte. Vlastní blog pro majitele nemovitostí, který má dávat rady, přinášet tipy a vydělávat. Zkuste ho přeměnit na vlastní byznys. Ze začátku na affilech, provize.. Když to správně pojmenujete a dobře uchopíte, bude to logické a spousta lidí to zkousne.

Oceňuji, že jdete svou cestou a máte nějakou byznys představu. Zatím jen pro sebe a manželku. Koupíte za svoje, opravíte, pronajmete, vyděláváte.
V komentáři máte pochvalu, že dělat 15% je supr zhodnocení.Toho se držte.
"Hezký, najít dneska mezi nemovitostma 15% čistý zisk, to je fakt pecka. Zajímalo by mě, jestli vám takhle vynášejí všechny nemovitosti, nebo se jenom chlubíte s tím co se povedlo?"

Pokud jste si jistý investicemi, odhadem na růst, rentabilitu, nemusíte v tom zůstat sám. Vydržte rok, investujte, opravujte, pronajímejte...Budete mít x projektů, kde popíšete nápad, realizaci, výnosy....
Tipuji vás tak na 1,5M, což znamená 225 v hrubým. Solidní základ na další růst i nabídku pro jiné.
Pro někoho solidní přivýdělek, pokud je programátor/zaměstnanec: Ráno, když se probudí má vyděláno a odpoledne a o víkendech se může "bavit".
Programátor/OSVČ může zkusit jít druhou, vedlejší, složitější a riskantnější cestou na jistý výdělek.

Pak už je jen kousek k tomu, aby jste se mohl zařadit mezi začínající milionáře.
Nabídnete možnost zhodnocení. Ale opatrně.
Majetek máte, krýt investici někoho nebude problém. Získejte finance a pokračujte s nákupy, rekonstruujte, pronajímejte, vydělávejte, PLAŤTE.

Buď si dáte na hubu a přijdete o to, co jste dosud získal, ale budete poučený.
Nebo naopak, budete mít štěstí a rozjedete se. V tom vám držím palce a přeju, ať vše vyjde, jak plánujete..
12.06.2021 10:02
16
@Radekovic:
Rubrika Svépomocí, původní myšlenka byla správná, té se držte - Díky za ujištění, ještě si to promyslím. Nicméně cílem stránek není primárně affiliate, ale chci tam mít hlavně svoje softwarové produkty, které budou určeny majitelům nemovitostí a pronajímatelům. Takže otázka je, jestli nechávat rubriku, která je trochu mimo téma. Zatím to nechávám, ale do budoucna bych chtěl místo toho udělat např. rubriku Daně, která by byla víc k tématu.

Už teď je vidět, že nikdy neuděláte supr/pěknou/odpovídající šablonu. Kašlete na to, nechte si ji udělat. - Chci se tu grafiku hlavně sám naučit. Nevěřím, že to nejde. Vzhledem k tomu, že jsem hlavně programátor, tak je pro mě tohle dost důležité. Samozřejmě už jsem v minulosti spolupracoval s profesionálními grafiky a designéry, ale v tomhle případě je prostě i cesta cílem. Jsem ochotný akceptovat, že výsledek nebude 100%, pokud se na tom něco nového naučím. Vzhledem k tomu, že nepoužívám WP, tak WP šablony přímo použít nemůžu. Samozřejmě můžu si z nich aspoň vzít nějakou inspiraci.

Nabídnete možnost zhodnocení - Ano, chápu kam tím míříte a hodně o tom uvažuji. Bohužel, a to je i vedlejší pointa některých mých článků, ty investice nejsou úplně bez práce. Už jsem byl několikrát v situaci, kdy mi lidi cpali peníze, abych za ně udělal tu jejich investici. Zatím mám ale plné ruce práce s jinými věcmi a tohle už by znamenalo vydat se na plný úvazek dělat úplně něco jiného, než co chci dělat. Takže, i když se to nějak víc a víc nabízí, tak tomuhle zatím trochu vzdoruji. Chci podnikat ve vývoji software a nemovitosti jsou pro mě spíš takovým odrazovým můstkem a jistotou, že budu mít na chleba i když se můj software neprodá.

Každopádně díky za spoustu podnětů a nápadů. Možná vás v některých věcech nakonec poslechnu a pravděpodobně to bude k lepšímu.
12.07.2021 19:45
17
Zdravím,
trochu jsem ten design změnil a (snad) je to zas o kousek lepší. Můžu se zeptat na názor na současný vzhled? Co byste zlepšili?
Jinak další chystané kroky budou breadcrums a potom fixní hlavička. Ale už v téhle fázi bych se rád zeptal na názor ostatních. Díky
12.07.2021 20:57
18
Myslím, že tady si docela koledujete....

Název: Opera Snímek_2021-07-12_205513_www.majitelbytu.cz.png
Zobrazení: 153
Velikost: 21,3 KB
12.07.2021 22:55
19
Kvůli GDPR? Ty zadané údaje od uživatelů nijak neschromažďuju, je to jenom "průtokáč". Uživateli se zobrazí výsledek a už je na něm, jestli si ty údaje někde opíše nebo uloží. Obvykle se ty údaje jenom přepíšou do nájemní smlouvy a v tom problém není.
13.07.2021 00:02
20
Obsah: Chyba se občas vloudí. Alespoň je vidět, že to máte z vlastní hlavy a velká tragédie se tady určitě nekoná.

Líbí se mi, jak přistupujete ke struktuře samotného textu. Je dobře čitelný a celkem dobře napsaný.

Asi tak...
13.07.2021 11:34
21
Původně odeslal mira-1
Kvůli GDPR? Ty zadané údaje od uživatelů nijak neschromažďuju, je to jenom "průtokáč". Uživateli se zobrazí výsledek a už je na něm, jestli si ty údaje někde opíše nebo uloží. Obvykle se ty údaje jenom přepíšou do nájemní smlouvy a v tom problém není.
no když myslíte :-D
14.07.2021 01:06
22
@ondra007 Diky za podporu. Chybky snad budou ubjevat, dělam co můžu.

@mikrojoby.cz Snad... Bohužel co člověk to názor, ale podle toho co jsem zjišťoval, tak by to mělo být v pohodě.