logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

E-shop a web musí umět sám prodávat, jinak je to jen černá díra

hourglass
Skončil
15.06.2021 v 17:58
Prodejce
A
Dobrý den!
Jmenuji se Milan Sperát a už několik let se věnuji marketingu internetových obchodů. Zjistil jsem, že existuje spolehlivá brzdu, která velmi intenzivně brzdí růst objednávek a přísun nových zákazníků.
Touto spolehlivou brzdou je špatně udělaný e-shop nebo web. Nejedná se o to, že by byl obchod nebo webová stránka špatná po technické stránce, to už dnes snad ani nejde. Jde o něco jiného.
Představte si Váš internetový obchod nebo webovou stránku Vaší firmy jako klasický běžný kamenný obchod. Do obchodu vstupujeme s cílem nakoupit, prohlédnout si zboží nebo se třeba jen zeptat, abychom měli informace, které o daném zboží potřebujeme mít. V obchodě, kde je poutavě udělaná výloha, prodejna je čistá a přehledná, obsluha je milá a vstřícná, nabídka je dobře prezentována, prostě v pohodě utratíme své peníze. A navíc ani neřešíme jestli to jinde není náhodou o pár korun levnější.
Naopak v obchodě, kde je zmatek, špína, neochota, zboží v regálech je nepřehledně naházené, peníze neutratíte.
Pracuji s různými marketingovými nástroji, a proto Vám nabízím detailní a přehlednou analýzu, která odhalí vše, co je na Vašem e-shopu nebo firemním webu špatně, co návštěvníka odrazuje od nákupu. Součástí analýzy jsou samozřejmě body, jak vše zlepšit, co udělat pro to, aby e-shop nebo web každého upoutal a navedl k objednávce nebo jiné žádané aktivitě.
Jestli Vás taková analýza a pomoc zajímá, obraťte se na mě!
Milan Sperát
www.speratmilan.cz