Sháníme investora pro výrobu Vánoční velkoobchodní zakázky
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Stránky zdarma bez znalosti programování


hourglass
Skončil
07.06.2021 v 17:12
Prodejce
A
Chcete stránky naprosto ZDARMA a neumíte programovat? Pak je tu pro Vás projekt Levne-webovky.cz. Tento projekt je určen právě zvídavým lidem co chtějí tvořit nebo mají zájem o vytvoření webu za pár minut.

Co jsou levne-webovky.cz?


jsou online nástroj pro tvorbu webových stránek založený na blokovém WYSIWYG editoru (What You See Is What You Get), ve kterém se pracuje principem drag&drop (chyť a pusť) přesouvání a vkládání prvků. Jedná se vlastně o nástroj, se kterým by měl své vlastní webové stránky dokázat vytvořit úplně každý. A to bez znalosti programovacích jazyků.


Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název:  levnewebovky_editor.png Zobrazení: 61 Velikost:  250,8 KBPro koho je služba určena?

Editor pro tvorbu webových stránek je pro každého, kdo potřebuje rychle vytvořit hezký osobní nebo firemní web. S tímto editorem to nejen zvládnete, ale může do svých stránek jednoduše vkládat další prvky jako jsou obrázky, nadpisy, textové bloky, prezentace, ceníky, galerie, videa a spousty dalších modulů. Pomocí stránky levne-webovky.cz můžete snadno vytvořit web například pro malé firmy, živnostníky, řemeslníky, kreativce nebo třeba i restaurace. Oboru ani způsobu využití se meze nekladnou. Webovou stránku by měl s touto službou dokázat vytvořit skutečně téměř každý. V editoru vám nebude chybět nic, co je důležité pro vytvoření kvalitní webové stránky.


Spousty krásných šablon

V editoru je zatím 15 profesionálně vypadajících šablon a rychle budou přibývat další. Z tohoto počtu sestavíte jakoukoliv stránku, která Vás napadne. Šablony jsou plně responzivní a budou Vám tak fungovat jak na počítači, tak i na mobilu či tabletu.Ceník

A to nejlepší na závěr, služba je naprosto ZDARMA.


Proto neváhejte a vytvořte si stránky pomocí služby levne-webovky.cz