Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky vývoje a programování

C# Developer - dlouhodobá spolupráce

hourglass
Skončil
06.06.2021 v 09:24
biders
0% odezva
Žádný zájemce
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Pro našeho klienta v Praze hledáme .Net developera. Nástup ihned. MD rate dle zkušeností uchazeče.  Další informace Vám rádi poskytneme na dotaz.

Odpovědnost, náplň práce
  • Vývoj, správa a podpora interních firemních aplikací
  • Kontrola, zpracování a údržba dat
  • Komunikace s uživateli interních aplikací a vývojovými týmy
  • Účast na interních projektech
  • Vytváření technické dokumentace
  • Zpracování a vyhodnocování dotazů pro interní týmy (reporty, statistiky)
(Časově 80% zabírají první 4 body, poslední dva pak každý po 10%)
Požadavky
  • Velmi dobrá znalost prostředí Microsoft Windows
  • .NET / .NET Framework
  • Velmi dobrá znalost SQL/ Microsoft SQL Server 2016 +
  • Webservices, REST API
  • Práce s IIS (API deployment, konfigurace)
  • MS Office (Excel, Word)
  • XML, JSON
  • Angličtina (Mírně pokročilá)
Další požadavky, jsou plusem
  • Znalost práce se SQL spatial data & Full-Text Search
  • MS Access 2003+
  • Powershell
  • Regex
  • OAuth/OpenID
  • SQL CLR integrace na DB servery
  • Visual Basic for Applications 6 (MS Access)