logo

Program pro exportování textu z několika souborů do.xlsx souboru (spěchá)

hourglass
Končí
03.06.2021 v 01:03
biders
0% odezva
3 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Software
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Technologie
Windows
Dobrý den,

sháním někoho, kdo by mi vytvořil program, který by exportoval text (různá data) z několika htm. souborů do jednoho .xlsx souboru.

Uvedu praktický příklad. Uložím si 1000 webových stránek do složky. Každá stránka popisuje nějaký výrobek, např. komody, jejich velikost, cenu, počet šuplíků atd. Program bude muset najít určitý text ve zdrojovém kódu daného .htm souboru, např. "Cena" a "Kč" a text mezi tím (cenu) exportovat do sloupce A. Potom třeba najít text "Počet šuplíků" a následující dvě čísla exportovat do sloupce B. První stránka = první řádek, druhá stránka = druhý řádek atd.

Kompletní a detailní vysvětlení + nákres: https://uloz.to/file/X2E3baXDD1Qf/data-export-png (to stejné je níže v příloze)
Zde je graficky znázorněný ten vzoreček pro vyhledávání pro snadnější pochopení: https://uloz.to/file/5jx6Bv8Uqmcx/formula-xlsx (není to tak složité, jak se může zdát z nákresu)
Zde je příklad (uložené stránky, nastavení a jak by měl při daném nastavení vypadat výstupní soubor): https://uloz.to/file/SPw0dyeqWRUR/test-zip (podle toho si jednoduše můžete otestovat, jestli Váš program funguje správně)

Vše jsem promyslel do posledního detailu, takže pokud by cokoliv nebylo ze zadání v nákresu na 100% jasné, tak se stačí jen zeptat a já to rád dovysvětlím.

Pokud máte zájem a zvládnete naprogramovat všechny požadované funkce, tak mi prosím napište cenu, do kdy s tím můžu nejpozději na 100% počítat a v jakém programovacím jazyce to budete programovat. Docela to spěchá, takže dám přednost tomu, kdo se do toho může pustit okamžitě a za rychlost jsem ochotný připlatit navíc.

Nechám to tu týden a všem odepíšu příští pondělí 10.5.2021.

Předem děkuji za nabídky.

Přiložené miniatury