logo

Prodej zavedeného plně automatizovaného eshopu s prémiovými kuchyňskými potřebami

www.bavimevarit.cz
hourglass
Končí
02.06.2021 v 22:42

Vyvolávací cena
640 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
7 755
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
45 000
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
500 000
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Bydlení
Název:  hp bmv.png
Zobrazení: 239
Velikost:  292,3 KBProdám fungující e-shop s prémiovými kuchyňskými potřebami. Jde o zaběhlý a plně automatizovaný e-shop na platformě shoptet propojený se skladovým účetním systémem Pohoda, který má zhruba 35 objednávek za týden. Eshop jsme koupili v únoru, kompletně ho vyčistili, ale je to pro nás časově náročné, protože všichni máme ještě další aktivity a nedokázali jsme tu časovou náročnost odhadnout. Zároveň jsme díky pár úkonům dokázali navýšit návštěvnost. Eshop je skvěle zavedený, dělal ho pro sebe člověk z IT, takže je vše propojeno a vyjíždí ve vyhledávání na první stránce, hned vedle velkých konkurenčních eshopů jako je alza.cz, mall.cz a další.

Roční obrat: 2,5 mil. Kč
Průměrná měsíční návštěvnost 7 500 uživatelů
Měsíční náklady na provoz: 20 000 Kč
Marže od dodavatelů 25 – 40 %
Zisková marže za měsíc: 50 000 Kč
Databáze 10tis kontaktů

V prodejní ceně není zohledněn sklad, který je však součástí prodeje eshopu. Sklad bude prodán za aktuální hodnotu ve chvíli prodeje eshopu a přičten k prodejní ceně.
Cena skladu zhruba 500 tis Kč bez DPH.

Součástí prodeje je kompletní zaběhlý e-shop včetně domény a podpůrných domén, emailů a dalších účtů na Heuréce, Seznamu, rozběhlé sociální sítě, kontaktů na dodavatele, převod smluv atd. Dle dohody lze převést celé s.r.o.

Pokud se eshopu někdo bude věnovat, pracovat na něm, analyzovat ppc kampaně a další marketingové aktivity, má obrovský potenciál, je zde mnoho prostoru, jak zvýšit návštěvnost i prodeje.

Další potřebné informace můžeme dodat.Název:  BMV marže a objednávky.png
Zobrazení: 238
Velikost:  58,4 KB