logo

Vytvoření loga a webdesignu eshopu pro řeznictví + další materiály

hourglass
Končí
02.06.2021 v 07:36
biders
0% odezva
2 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Poptávající preferuje
Poměr cena/výkon
Rozsah
Webdesign, Logo, Vizuální identita
Rozpočet
10 - 20 tisíc Kč
Ahoj,

pro našeho klienta hledáme designéra/grafika, který by vytvořil design homepage eshopu pro řeznictví a prodej dalších potravin.

Samozřejmě půjde i o další podstránky, nicméně tam už chceme držet velkou jednoduchost a není třeba vymýšlet znovu kolo. Představu o celém projektu máme my i klient. Budeme spolupracovat i spolu, protože my budeme celý eshop programovat a zajistíme napojení na další služby

Klient má vlastní ucelené představy o celém konceptu svého byznysu a bude důležité se sladit, pochopit všechny souvislosti. Do budoucna se budou vytvářet další materiály jako polep auta, letáky, tašky, vizitky, atd.

Prodejna bude na Praze 13 a určitě je třeba počítat minimálně s jednou osobní schůzkou v této lokalitě.

Ukázky svých prací s krátkým představením a orientační cenou za webdesign homepage, tvorbu loga, apod., posílejte prosím na adresu info@softeo.cz

Uvedená cena poptávky je orientační. Klient si po konzultaci sám určí, jaké všechny materiály si od Vás nechá připravit v první dávce s ohledem na rozpočet.