logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky obchodu a marketingu

Realizace projektu - spolupráce

hourglass
Skončil
26.05.2021 v 18:56
Prodejce
A
Mám několik projektů, které bych rád uvedl do praxe a hledám společníka, který mi pomůže s prvotní realizací. Ačkoliv jsem se již několikrát dostal v jejich realizaci do první a druhé fáze, vždy projekty z důvodu nedostatku času či dalších financí selhaly na třetí fázi, kdy by projekt mohl již fungovat průběžně a sám, musel se přerušit a poté začít zcela od začátku. Rád vám projekty blíže představím, data i čísla jsou k dispozici.
Rád bych dále komunikoval s někým, koho zajímá nebo kdo by měl zájem tyto projekty spolu se mnou rozjet a získat tak příležitost a zajímavé know-how, jakým způsobem i on sám bez mé pomoci či mých informací může za rok minimálně zdvojnásobit svou investici. Na většině mých projektů se pohybuje zhodnocení v min. desítkách procent za měsíc, záleží na daném projektu a měsíci. U některých projektů je to proměnlivé, u některých předvídatelné. Pro někoho to může být velmi rizikové, ale ve srovnání s podmínkami a doložitelnými daty, pokud máte ty správné informace, dá se velmi dobře předvídat optimální výsledek.

Nabízím:
- kompletní předání know-how
- podíl z uskutečněných projektů na předem domluvenu dobu
- roční kladný zůstatek

Požaduji:
- férové jednání
- partnera, který mi pomůže alespoň z většiny uskutečnit tyto projekty
- nejlépe dlouhodobou spolupráci

Těm, kteří budou mít zájem se alespoň informovat, rád pošlu detaily do zprávy či e-mailem. U většího zájmu není problém si zavolat. V tomto případě hraje čas velkou roli.