logo

Prodám Instagram [50 000+ Sledujících z CZ/SK]

hourglass
Končí
22.06.2021 v 00:33

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Dobrý den,
již je to nějaký pátek co jsem se dostal ke správě Instagram profilu, který má přes 50 tisíc sledujících. Jedná se o Instagram, který sledují skutečně fanoušci z CZ/SK - nabral je především na předchozích aktivitách, kdy se jmenoval - myslím - Holky CZ/SK. Pravidelně zde byly sdíleny převážně "atraktivní" fotografie holek které měli neuvěřitelné dosahy. Instagram jsem přejmenoval a chtěl ho využít jako svůj osobní blog a do budoucna na něm stavět značku, ale zjistil jsem že to chce mnohem lepší a větší drive než jsem předpokládal. Fanoušci tam přišli kvůli zmíněnému kontentu a přetvořit jejich zájem je velmi složitá věc.

Zkrátka prodávám Instagram s dosti dobrou základnou, což pomáhá i při vyjednávání spoluprací - Ale předem říkám, chce to majitele který tím dokáže žít každý den - to je jediný způsob jak fanoušky navést na svoje témata. Pokud se ozvete jednou za týden tak bohužel Vás budou vypouštět. IG můžete jednoduše přejmenovat.


(Funkce SWIPE UP je u tohoto účtu AKTIVNÍ)
IG: https://1url.cz/QKJir (zkrácený odkaz pro statistiky)

Cenu prosím nabídněte do zpráv. FA samozřejmostí.