logo

Hledáme AJ redaktora na dlouhodobou spolupráci

hourglass
Končí
21.05.2021 v 23:46
biders
33% odezva
3 zájemci

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Poptávající preferuje
Kvalitu
Rozpočet
2 - 10 tisíc Kč
Požadovaná služba
Psaní
Jazyk
Anglicky
Pro náš portál https://leakshare.org/ hledáme redaktora na stálou spolupráci. Portál je v angličtině a podmínkou je tudíž perfektní ovládání tohoto jazyka a zkušenosti se psaním článků v angličtině.

Portál se zaměřuje na důležitá témata, kterým se komerční média vyhýbají a úniky informací. (Klimatická krize, vymírání druhů, nové technologie, humanitární krize, vojenské převraty aj.) Rádi bychom našli člověka, kterého psaní baví a o tuto tématiku bude mít zájem. Většinu zdrojů pro čerpání témat zajistíme.

Nabízíme odměnu 150-250 Kč za článek, u některých témat i více. Budeme rádi, pokud budete mít čas minimálně na 10-20 článků/měsíc a více.

Vkládání článků bude přímo na web, běží na Wordpressu, zkušenosti s tímto redakčním systémem jsou výhodou, ale ne podmínkou. Psát budete pod vlastním jménem nebo pseudonymem. Nehledáme brigádníka na léto, ale vážné zájemce na trvalé psaní.

Pokud máte zájem nebo vás zajímá více informací, napište mi prosím do zpráv nebo na email info@makawiel.cz.