logo

Prodej ziskového e-shopu s plakáty na míru (vč. on-line konfigurátoru)

www.starryposter.cz
hourglass
Končí
20.05.2021 v 11:16

Vyvolávací cena
220 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
600
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
5 000
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook, Instagram
Téma
Obchod
Dobrý den,

nabízím k prodeji ziskový e-shop Starryposter, s plakáty na míru, které jsou vytvořeny v unikátním on-line konfigurátoru s živým náhledem. Jde o mapu hvězd v konkrétním čase a místě, který si člověk zvolí. Zákazník si tedy zvolí místo, datum, velikost a barevné provedení mapy, odešle objednávku, pomocí jednoho kliku vygenerujete soubor .png, který odešlete k tisku, mapu zabalíte a odešlete zákazníkovi. Za celou dobu je přes 400 odbavených objednávek v hodnotě přes 320000 Kč. Plus některé objednávky, které šly mimo web. Kupují je zejména lidé na výročí sňatku, nebo k příležitosti narození potomka.

Web je postaven na Wordpressu s placenou šablonou, součástí je on-line editor, který nám několik měsíců vyvíjel programátor.

Marže se pohybují okolo 40-50%.

Náklady jsou:
- tisk
- obalový materiál (tubusy, etikety, balící papír)
- reklama
- poštovné

Návštěvnost je minimální, ale i tak generuje zisk. Pro představu, tento obrat vytvořilo pouze 12900 návštěvníků od počátku projektu.

Projekt jsem vytvořil ke konci roku 2019 pro manželku, ale po narození potomka na to nemá čas a já mám hlavní projekt jinde, na který bych rád použil prostředky z tohoto prodeje.

Od roku 2020 byla spuštěna pouze jedna jediná akviziční kampaň na Facebooku. Je zde ještě opravdu velký prostor pro zlepšení (nasazení remarketingu, jak FB, Instagram, tak Google, Sklik, spolupráce s influencery, produktovky na Google - nic z toho nebylo realizováno). Zisk si můžete navýšit i tím, že nebudete nabízet poštovné zdarma jako my.

Prostor na růst je i ve vytvoření dalších map např. s dětským motivem, prodej pouze on-line (ve formě PDF), prodej vč. rámu, apod.

Vhodné jako přivýdělek k práci, nebo pro ty, kteří již vlastní jiné podnikání v tiskové oblasti.

Jsem plátce DPH.

Rozumné dohodě se nebráním, své dotazy pište zde, popř. na mail info@starryposter.cz.