logo
15.04.2021 16:39
1
Ahoj a pěkný den přeji,
jenom rychlý dotaz, přestavujeme druhou část obchodu, máme tam chvilkové prostoje i dost místa, které bychom chtěli využít na výdej zásilek, napadla nás jako první zásilkovna, protože nám přijde jako nejznámější, nejvyužívanější (či se pletu? Nebo máte zkušenosti s něčím, co se více vyplatí?)
Zajímá mě, jak je to s dobírkou. Pokladna se již nachází na druhé straně obchodu, ale výdej bychom chtěli v té druhé části. Co pro to potřebujeme? Další EET pokladnu? Nebo stačí terminál a zásuvka? 

Díky za případný info.

(pro rýpali - ano, kontaktovali jsme linku, kde nám poslali jen to, co mají na webu - tzn. o tomto nic a ještě na jednu odpověď čekám týden)

Co se právě děje na Webtrhu?

15.04.2021 16:58
2
pokud se nic nezměnilo:
potřebuješ počítač nebo něco s internetem na co jde napojit čtečka a tiskárna leda že by už dávali terminály jako mají řidiči. Pokladnu nevím na co bys potřeboval ani eet, kolik peněz jim máš poslat se ti zobrazí v jejich aplikaci. Hlavně tam u toho musíš mít místo abys nascenoval zásilky co ti dovezou. Jinak pokud v okolí nemáš někoho kdo bude hodně podávat, tak to dobře zvaž, platí nejméně a dávají nejvíce pokut, které mají pro změnu nejvyšší. Zkus radši balíkovnu nebo parcel shop pokud nejsou zrovna vedle. A čtečku s tiskárnou ti sice poskytnou prý zdarma, ale splácíš ji z provize co ti mají platit, takže budeš dost dlouho dělat zadarmo.
15.04.2021 17:05
3
"Pokladnu nevím na co bys potřeboval"
No, když někdo přijde zaplatit balík na dobírku, tak budu potřebovat ty peníze někam dát a když bude platit kartou, tak potřebuji zase další terminál? Chodit do druhé části k pokladně mi potom přijde nesmyslné, protože tam se točí lidi pro hlavní výdělek.
Omlouvám se za možná nesmyslný dotazy, jenom jsem výdejnu nikdy neměl a pár věcí mi možná jenom nedochází.
15.04.2021 18:22
4
to je blbost, ty peníze by ti neměly vstupovat do tvé kasy, ale pokud ti to půjde vložit bez toho aby to vcházelo do tvé tržby aby se to nepočítalo do tvého obratu proč ne at je pořádek, já bych to házel do krabice, samozřejmě pokud tam budou zaměstnanci a chce se ti investovat do kasy proč ne. Terminál by ti musela dát zásilkovna z tvého by to šlo na tvůj účet a banka by si strhávala poplatek za terminál a provizi z plateb na kterou ti nebude stačit odměna od zásilkovny. Možná ti chybí důležitá informace, že Zásilkovna dávala 4 Kč za balík, jestli je to ted více nevím. A z toho si pořizovat ještě pokladnu...

A ještě pokud si myslíš, že ti to zvýší prodej od lidí co si přijdou pro balíček, tak já nic takového na žádné z provozoven nikdy nepozoroval, akorát to v sezoně zdržuje od vlastního podnikání. Každý jenom přilítne, sebere balík a maže zase pryč, většina se ani nerozhlédne co že to tam vlastně prodáváme. Ale pokud jsi začínající obchod a nebo rozšiřuješ sortiment může to k něčemu být. A s terminálem je to tak, že zaplatí a nenechá ti žádné dýško:)
16.04.2021 10:03
5
Dobře, díky moc za pomoc, hodně jsi mi pomohl.