logo

Postaráme se o celý online svět. Od tvorby loga až po komplexní webovou stránku

hourglass
Končí
15.05.2021 v 14:37

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení

Co umíme?

Jsme mladý, dynamicky se rozvíjející kolektiv lidí, kteří mají za cíl pomáhat lidem s realizací jejich doposud nesplněných snů v online podobě, a tím dat jejich podnikání či práci zcela nový rozměr. Věnujeme se webovým stránkám na míru a všem věcem okolo toho. Od tvorby prvotního plánu přes webové stránky až  po online marketing.

Na čem pracujeme?
Aktuálně vyvíjíme naše CMS (systém pro správu obsahu), který našim klientů zjednoduší denní fungování na jejich webových stránkách. Dále se věnujeme také dlouhodobým spolupracím s našimi zákazníky, jako je například Drive Deal s.r.o.

Jak probíhá spolupráce s námi?
Jakmile od Vás obdržíme zprávu, obratem Vás budeme kontaktovat a následně domluvíme vstupní konzultaci. Zjistíme Vaše cíle, na jejichž základě vytvoříme plán, podle kterého se budeme řídit a díky kterému svých cílů s námi dosáhnete.
Následně bude každý týden probíhat konzultace, ve které společně probereme aktuální stav projektu a zvolíme, na čem budeme dále pracovat.

Těšíme se na spolupráci!
Daniel Hejna,
Yeetzone

hejna@yeetzone.com
+420 774 416 609

yeetzone.com
facebook.com/yeetzone
@yeet.zone