logo

Profesionální vývoj webových stránek, her, 3D interaktivního obsahu (na webové stránce), webových aplikací a informačních systémů

hourglass
Končí
14.05.2021 v 13:01

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Nabízíme tvorbu interaktivního obsahu na webové stránce nebo větších projektů, jako například hru v prohlížeči či na desktop.

Rovněž nabízíme profesionální vývoj webových projektů (jak menších, tak i větších) jako například B2B/B2C, firemní weby a informační systémy. Nabídka je vhodná nejen pro koncové zákazníky, ale i pro grafické a marketingové společnosti, které by rády využily našich programátorských služeb.

Proč zvolit nás?
Nejsme žádní začátečníci, máme bohatou mnoholetou praxi. U webů nejsme limitováni žádnými redakčními systémy, tudíž jakkoli rozsáhlý projekt je u nás vítán. V problematice se neustále vzděláváme a zakládáme si na kvalitním kódu a bezpečnosti. Rovněž děláme práci plně na míru dle Vašich požadavků, s vlastním redakčním systém (také na míru) a s ohledem na GDPR a SEO.

V případě seriózní nabídky spolupráce nás neváhejte kontaktovat na info@egtwins.cz

Rádi uvítáme dlouhodobou spolupráci.

Web:
https://egtwins.cz/