logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Obchodní seznamka

Hledám hladové vlky

hourglass
Skončil
09.05.2021 v 20:22
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Jsme 2 společníci a hledáme DRAVCE do začínající finanční společnosti obchodující arbitráže a kryptoměny. Máš možnost být u zrodu něčeho „nového“ a velkého.
A to nejdůležitější? – se ziskem se dělíme férově na 3 díly! Nebudeme tě brát jako zaměstnance, ale jako parťáka.

Napíšu něco o mně:
Je mi 37 let, v roce 2008 jsem jako makléř vydělal svůj první milion. V domnění, že to bude opět tak jednoduché jsme se s dalšími dvěma kolegy osamostatnili a dělali to “po svém”. Vesměs se nám dařilo, ale žádný zlatý důl to nebyl, tak jsme šli každý svou cestou. Po 9 letech normální práce (čti, plácání se na místě) jsem si řekl DOST, vždyť ty to přece umíš! Vždyť jsi to už dělal! - vzal jsem posledních 200tis., založil s.r.o., vytvořil webovky, nechal vytvořit smlouvy od advokáta, zaplatil kanceláře v Praze a nabízel investice do virtuálních měn, tokenů, smart contractů, licencí apod. bonitním investorům. Začal jsem v únoru (2018) a v květnu (za 4 měsíce) už jsem měl vyděláno přes 4 miliony.
Zaplatil dluhy, koupil auto a doteď jsem si užíval těch “pár peněz”. Samozřejmě mě zžírá otázka, kde bych byl, kdybych v tom tenkrát pokračoval a nevykašlal se na to?!
Koncem roku 2020 jsem se ale mentálně nacházel ve fázi, kdy jsem se to rozhodl opět pořádně rozjet - tentokrát ve velkém - vše potřebné již máme zařízeno.
Nebudu ti mazat med kolem pusy, je to obchod jako každý jiný a nic není zadarmo.

Teď k věci: hledám k sobě někoho charakterního, kdo má stejně velké ambice jako já a nebojí se zvednout telefon! - tím mám na mysli, že už jsi někdy někomu něco po telefonu nabízel a nedělá ti to problém - zbytek ti ukážu já!
Abychom si rozuměli, disponujeme unikátním know how, v rámci celkového business plánu, což nám dává konkurenční výhodu.
Pokud máš zájem, odepiš na email a napiš něco o sobě: např. co tě doteď živí/živilo, kolik ti je let, odkud jsi apod., zkrátka se mi trochu představ.
Denní osobní účast je v Praze je nutná.

- kancelář v Praze, služební telefon i pro osobní účely
- parkovací stání zdarma

marekmarecek111@email.cz