logo

Kompletní služby (nejen) pro začínající podnikatele

hourglass
Končí
07.05.2021 v 16:25

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A+
Vstoupili jste nedávno do světa byznysu a ještě se rozkoukáváte? Hledáte člověka, který by vytvořil web, jenž by byl kvalitním základem vašeho podnikání? Či snad někoho, kdo webovou stránku otextuje tak, aby upoutala pozornost zákazníka i vyhledávače? Nebo potřebujete poradit, jak službu či produkt dostat do povědomí? JSEM TU PRO VÁS!

Jsem Tereza a nabízím KOMPLETNÍ SLUŽBY (nejen) pro začínající podnikatele. Pomůžu vám s:
  • tvorbou webu (vytvořím na základě vašich požadavků)
  • správným obsahem (provedu analýzu klíčových slov)
  • blogovými texty (se správnou editací, aby to bylo vše po SEO stránce dokonalé)
  • sociálními sítěmi (navrhnu publikační plán, nápady, vaše možnosti)
a navrhnu způsoby, jak se dostat do povědomí lidí (možnosti reklamy, konkrétní rady, tipy)

A především vás naučím, jak s vybudovanými kvalitními základy pracovat i bez mé pomoci. Získáte potřebné materiály se vším podstatným i konkrétními věcmi, které vám budou doporučeny na míru.

Proč hledat tucet odborníků, když stačí oslovit jednoho se znalostmi tuctu?
Pojďme vás ukázat světu!

V případě zájmu či informaci o ceně balíčku služeb mě kontakujte buď zde nebo skrze kontaktní formulář u mě na webu: https://terezaciernikova.com/kontakt/

Pokud si nejste jistí, můžeme se o možné spolupráci nejdříve pobavit :-) Případně vám rady, tipy či nástroje, které využívat, pokud už základy svého byznysu vybudované máte, ráda odtajním. Více zde: https://terezaciernikova.com/konzultace/