logo
07.04.2021 09:03
1
Zdravím,
Rád bych se zeptal, jestli vás napadá nějaké využití pro moji FB stránku Legrácky (https://www.facebook.com/legracky22), kde je momentálně 3500 odběratelů a denně to narůstá. Není to moc cílené, jsou tam od mladých až po starší, dámy i pánové, se všemi různými zájmy. Ke stránce neexistuje žádný web. 
Napadá vás nějaké využití? Neříkám zrovna monetizace, ale na stránku nic nepřidávám už tak půl roku a denně rostou odběry stránky a zajímalo by mě, na co by se dala taková stránka použít.
Díky
JP
07.04.2021 09:41
2
Proč vlastně takovou stránku máš, když pro ni nemáš využití nebo vymyšlený koncept monetizace? Jinak ta stránka je prozatím poměrně mrtvá, co se týče interakcí s příspěvky. Jak je na tom dosah příspěvků?
07.04.2021 10:17
3
Těžko říct, aby to bylo zajímavé pro monetizaci musel bys mít alespoň 10-15 tisíc fanoušků a nebo aspoň nějakou aktivitu. Oblíbenou variantou jsou spolupráce s magazíny, který nabízí platby za 1000 prokliků, ale myslím, že to je teďka zbytečný řešit při malém počtu.

Takže určitě bych zapracoval na aktivitě a ať stránka roste. Ale, když nemáš originální obsah tak podle mě dneska tvořit stránku na fb úplně k ničemu a jediný co, tak ti to bude žrát čas a třeba, až budeš mít 15 tisíc fanoušků za rok nebo dva tak nějakou stovku vyděláš. A lepších výsledků dosáhneš, když vytvoříš instagram od nuly reálné je, že nový instagramem může za 2 měsíce mít více fanoušků než máš tady na fb.

Stránku bych být tebou dal sem do aukce za 1000 Kč a uvidíš jestli to někdo koupí nebo kam se cena dostane.