logo

Prodej poptávkového webu Mameauto.cz

www.mameauto.cz
hourglass
Končí
06.05.2021 v 15:02

Vyvolávací cena
50 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Kontaktovat
Typ webu
Online služba
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
300
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ne
Způsob dopravy
Přímý prodej
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook
Téma
Auto-moto
Prodám poptávkový web mameauto.cz. Projekt jsem tvořil cca půl roku a funkce je jednoduchá- poptávájící zadá poptávku a mechanik reaguje. Web je zatím zdarma, ale od nového roku je plánován přechod na placené členství pro servisy/mechaniky.  Vize a proč by to mělo a mohlo fungovat. Velké poptávájící weby si často účtují až 6 tisíc ročně. Já bych viděl sílu tohoto nápadu hlavně v jednoduchosti a nízké ceně následného členství pro mechaniky a to třeba 100kč měsíčně nebo 1000kč ročně..  Co už je hotové: je zaplacená doména hosting na dva roky, fb stránka, email, další podpora od tvůrců webu do budoucna. registováno je 26 servisů z celé ČR a zatím je na webu 5 poptávek. To vše bez placené reklamy.  
Teď je nejdůležitější dostat web do povědomí lidí aktivní reklamou a dobrým marketingem. Do konce roku pro zkušeného člověka nebude problém s placenou propagací sehnat 500 až 1000 servisů. Když pak v placené fázi každý zaplatí i symbolickou stovku měsíčně, tak je to zajímavý příjem. 
Já jsem všechno úsilí vložil do přípravy a začátků, ale bohužel časově nestíhám tak, jak bych potřeboval a to je důvod, proč projekt nabízím. 

Zdůvodnění ceny- doména a hosting cca 2k, pořizovací cena webu 40k, přibližně 200 hodin práce s propagací a přípravou webu a hlavně potenciál do budoucna