logo

Zásilkovna pro WIX

hourglass
Končí
29.03.2022 v 11:28

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Nabízíme ověřené řešení pro ehopy na platformě Wix pro Zásilkovnu.

Váš zákazník bude schopen vybrat Zásilkovnu jako způsob dopravy a vybere si na klasické mapce odběrné místo (včetně zobrazení fotky, detailních informací o otevírací době atd).

Na vaší straně je pak vytvořen soubor s informacemi, který natáhnete v klientské sekci Zásilkovny a předvyplní se vám podání balíku - netřeba údaje přepisovat.

Tato služba stojí 2500 kč jednorázově a není spojena s žádnými dalšími poplatky.


Zásilkovna se letos stala jednou z nejoblíbenějších přeprav na trhu a předpokládá 120% nárůst tržeb oproti roku 2020. Pro zákazníky je služba pohodlná, protože si balík jsou schopni vyzvednout v blízkosti bydliště v čas, který vyhovuje jim a nevytváří stres spojený s doručováním klasickou metodou. Zákazník tak nemusí být "na značkách", když zrovna kurýr zavolá.

Pro poptávku nebo podrobnější informace prosím pište na wix@ostryweb.cz.

Lze s námi konzultovat možnost použití i pro další e-shop platformy, které Zásilkovnu nepodporují a rádi byste ji využili, případně použití zcela bez e-shopu (aplikovali jsme např. u distribuce odměn z kampaně HitHit).

https://zasilkovna.webdroid.cz/

Název:  zasilkovna-widget.png
Zobrazení: 151
Velikost:  63,0 KB