logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Velkoobchodní nabídky

MichalekConsulting.cz - FMCG, VO nabídky, FFP2 za 6 kč, FFP3 za 17 kč, Nitrilové rukavice a mnoho dalšího, nákupy a prodeje firem klikni

hourglass
Skončil
31.05.2021 v 12:23
Prodejce
Uživatel zatím nemá hodnocení
Dobrý den,

rád bych touto poptávkou nabídl k odběru většinou ihned / maximálně do několika dnů nepřeberné množství zdravotních pomůcek, energetických nápojů, sladkostí a celého množství FMCG. Disponujeme partnery po celém světě.

Nabízíme:
- antigenní testy na covid-19
- roušky jednorázové
- respirátory FFP2 cena 6 kč za ks
- respirátory FFP3 cena 17 kč za ks
- gumové rukavice jednorázové nitrilové
- zdravotnické obleky
- injekční stříkačky
- desinfekce
- nápoje REDBULL, MONSTER, Lucozade, SEMTEX atd.
- čokoládové tyčinky
- drogérie
- FMCG
- mnoho dalších nabídek denně na https://www.michalekconsulting.cz/nabidky/

Zaměřujeme se i na vyhledávaní dodavatelů v rámci celého světa, proto pokud poptáváte něco jiného, není problém se domluvit a najít řešení k oboustranné spokojenosti.

Zabýváme se také vývojem webů, e-shopů a mobilních aplikací. Dále vytváříme nástroje, které pomáhají automatizovat firemní procesy. Řídíme projekty, navrhujeme řešení, optimalizujeme procesy, děláme konzultace řešení. Do portfolia našich služeb patří i sestavení reklamních a marketingových kampaní. V portfoliu máme i investory kteří jsou schopni projekt zainvestovat. Skrze naše dlouholeté obchodní partnery, Vám můžeme zajistit právní poradenství i zpracování dotačních žádosti a programů v rámci EU dotací. Také nakupujeme a prodáváme firmy.
Naše druhá společnost, čistě zaměřená na vývoj a výstavbu online řešení, má za sebou celou řadu úspěšných projektů. Vlastníme více než 500 FB skupin na různá téma od práce bydleni až inzerce kde je možné nabídnout různé inzerce na zviditelnění Vaší firmy nebo produktů. Připravujeme vlastní platformu pro VO traderské nabídky kterou chceme spustit zhruba v druhé polovině 2021.

Naše reference najdete zde www.MichalekConsulting.cz
Novinky a čerstvé nabídky vždy zde hned na mobil https://t.me/MichalekConsulting
Telefon: 773001730
info@michalekconsulting.cz
www.MichalekConsulting.cz