logo

Projekt (R)EVOLUCE 2020. Hledám Investora do projektu a lidi z různých oborů, viz. níže)

hourglass
Končí
30.05.2021 v 14:14
biders
0% odezva
1 zájemce

Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
C
Dobrý den,
Pro svůj projekt (R)EVOLUCE 2020 hledám společníky/partnery/investory, kteří se zapojí do vzniku celého projektu. Nese v sobě obrovský potenciál se zaměřením na život běžných lidí. Projekt se konkrétně zaobírá oblasti vzdělání, úspory financí, tvorba pasivního příjmu a investic. Pro tuto příležitost hledám programátora (webu, aplikace...), marketingového specialistu (PPC, SEO, soc. sítě...) grafika, časem obchodníky a manažery. Hledám i investora, který pomůže s financováním(podrobnosti a možnosti společně probereme). Dále každého, kdo se zajímá o finance, investice, úspory ve službách (velkoobchodní nabídky), vzdělání v oblasti osobního rozvoje, finanční a investiční gramotnosti. 

Projekt mám zpracovaný a nyní hledám kroky jak začít realizovat vše co tento projekt obsahuje.  Znovu opakuji, že projekt má obrovský přesah a dokáže pomoci mnoha lidem v České Republice a přinést vyšší úroveň žití. Pokud máte kdokoliv zájem se dozvědět více a chcete být součástí projektu s obrovským potencionálem stačí se ozvat. Jakákoliv zkušenost, nápad v rámci výše uvedených oblastí je vítána. Bohužel nemám dostatečné prostředky na komplet realizaci, proto hledám spíše nadšené lidi z různých oblastí pro spolupráci. Udělejte si čas a můžeme se společně potkat na online kávě. Probereme projekt a možnosti. Poté se rozhodnete jak s tím naložit. 

Petr Jakš
petrjaks@centrum.cz
792750005