Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
26.03.2021 15:25
1
Jaké znáte v dnešní době nejlepší alternativy místo Google AdSense?
Co používáte na svých webech, když tam nemůžete dát Adsense?
Samozřejmě hlavně pro české weby.

Já znám Sklik a AdNow.

Co vy?
26.03.2021 18:02
2
Ještě stojí za zmínku etarget... Používám Sklik, jelikož AdSense mi nejde registrovat (asi mají chybu - pokaždé mi pošlou zprávu, že mám již účet a zajímavé je, že pokaždé na jiný e-mail je vedený ten "stávající"...).

AdNow jsou opadní reklamy, docela dost nechutné a explicitní, ale vydělávají nejvíce. Rád bych měl AdSense, protože Sklik má naprosto mizivou výnosnost. Neumím si představit, za jakých podmínek by se tím dalo uživit.
26.03.2021 21:04
3
sklik je asi největší odpad na který jsem narazil. Komunikace s podporou průměrná, výdělky lehce podprůměrné. Co funguje u nich na 100% je blokace účtů. Za poslední rok klientům zablokovali 8 účtů. Napíší totální nesmysl o umělém navyšování a konec. Pár měsíců to celkem funguje, ale jakmile se zvednou výnosy, blokace a dostanete kulový. Poté již nekomunikují vůbec.

Nejlepší je samosebou AdSense, potom ještě jde mgid, Etarget, Revcontent, adform.

Ještě je tu performax, ale tam je to extrémně těžké s komunikací.

Co se týká adnow, tak se to chce obrnit trpělivostí když zažádáte o výplatu. Dva měsíce po splatnosti, není nic výjimečného.
01.04.2021 23:45
4
Adform je druhá najpoužívanejšia nákupná platforma v CZ a v SK.
Samozrejme musíte byť veľký publisher, aby ste sa tam dostal. Ak máte zaujímavý web, tak ma môžete kontaktovať. Platformu Adform mám a pod ním niekoľko webov ktoré mediálne zastupujem.