logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky vývoje a programování

Tvorba webových stránek a e-shopů pro živnostníky, malé a střední firmy

hourglass
Skončil
22.04.2021 v 22:49
Prodejce
A
Název: oxio hp webtrh.jpg
Zobrazení: 127
Velikost: 107,6 KB

Přes 8 let zkušeností a více než 200 zhotovených projektů

Jsme skupina freelancerů, ale nejsme klasická agentura s pronajatýma kancelářema a uklízečkou. Váš projekt zvládneme bez obav zpracovat kompletně od A až po Z, včetně loga, firemní identity a veškeré grafiky. Věnujeme se často také i redesignům webů a e-shopů.


 • Webové stránky
Zařídíme doménu, hosting i emailové schránky, responzivní design je samozřejmostí (desktop, mobil, tablet), zhotovíme potřebnou grafiku, vytvoříme kontaktní i jiné formuláře, nastavíme vám SEO, zajistíme rychlost webu i HTTPS zabezpečení, napojíme vám web na Google a Seznam nástroje (analytika, konverzní kódy) i sociální sítě, více-jazyčnost webu také není žádný oříšek,.. zkrátka záleží zcela na vašich potřebách webu. Rádi vám i případně nějaké funkce doporučíme. Cena webu se standardně pohybuje od 9900 Kč.

Další informace: oxio.cz/web
Název: webtrh weby 082020.jpg
Zobrazení: 129
Velikost: 249,1 KB


 • E-shop
Kromě stejných funkcionalit jako u webových stránek, vám v případě e-shopu zpracujeme i potřebný katalog produktů a kategorií, varianty produktů, slevové akce, různé platební metody a možnosti dopravy, nebo i rezervační systém.. zkrátka vše co bude potřeba k vašemu online prodeji. Rádi vám i případně nějaké funkce doporučíme. Cena eshopu se standardně pohybuje od 13900 Kč.

Další informace: oxio.cz/eshop

Název: webtrh eshopy 082020 c.jpg
Zobrazení: 129
Velikost: 280,5 KB

 • Kontakt a doplňující info
Webové stránky a e-shopy tvoříme v největším open-source systému na světě - Wordpress. Administrace a obsluha webu či eshopu bude pro vás tedy velmi jednoduchá. Dáváme si maximálně záležet na propracovaném UI a UX. Každý web od nás má svou jedinečnou grafiku a rozložení. Začínáme vždy s čistou bílou stránkou a obsah i design vždy stavíme na míru.


V případě zájmu o spolupráci, či více informací, mě neváhejte kontaktovat buď tady do zpráv, nebo přes email :)


Název: webtrh kontakt2.jpg
Zobrazení: 136
Velikost: 27,0 KB

Filip Krátký
oxio@oxio.cz
https://oxio.cz