logo

Prodám dropshipping e-shop s dětským zbožím disneysvet.cz

disneysvet.cz
hourglass
Končí
19.04.2021 v 10:50
biders
Vyhráva g*****0

Aktuální cena
2 500

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Kontaktovat
Typ webu
E-shop
Unikátní návštevníci za posledních 30 dní
0
Čistý zisk za poslední kalendářní měsíc (Kč)
0
Napojení dodavatelé
Ano
Způsob dopravy
Dropshipping
Kamenný obchod
Ne
Hodnota skladu (Kč)
0
Napojené sociální sítě
Facebook
Téma
Bydlení
Nabízím k prodeji nově vytvořený a plně funkční eshop disneysvet.cz.
Eshop je napojený na dodavatele, vše se automaticky aktualizuje pomocí xml bez ručního zásahu, popřípadě lze vše jednoduše editovat přes napojse.cz.

Propagace je zatím pouze přes Heureku a pár objednávek jíž proběhlo.
Eshop běží na shoptetu, aktuálně s tarifem Business (1000 nahraných produktů). Dále je tam zakoupena a nasazena šablona Jaspis(2400,-).
Eshop je nastavený a plně funkční ve všech směrech. Součástí prodeje je vše co k eshopu patří(FB, heureka, google/seznam účty, kontakty atd.)

Aktuální měsíční náklady:
Shoptet: 2105,-
Napojse: 956,-


Dotazy prosím pište na email obchod@disneysvet.cz. Děkuji.

---------- Přidáno 07.04.2021 17:28 ----------

Průměrná dodací lhůta je 2-3 dny a průměrná momentálně nejnižší možná marže je tam 15-20%. Až by se eshop více rozjel a nasbíral nějaké recenze, bylo by to možné ještě zvednou, konkrétně třeba u licenčního povlečení.

Eshop je napojený na jednoho dodavatele (velkoobchod). Produkty je možné u nich nakoupit na sklad nebo to mít řešené ,tak jak je to nyní. Momentálně je proces řešený tak, že každá objednávka na eshopu se musí provést ručně u dodavatele a předem zaplatit (časem půjde třeba proces upravit). Jednoduše se zkopírují údaje z eshopu do eshopu velkoobchodu. Jelikož se platí u dodavatele předem, mám tam nastavenou pouze platbu kartou a převodem ,aby zbytečně nedocházelo na nevyzvednuté dobírky.

Jak jsem zmiňoval eshop je na začátku a určitě je ještě na čem pracovat, ale i tak je nyní plně připraven prodávat a pár objednávek z Heureky jíž proběhlo. Nutno využít další marketingové kanály.