logo

Dotační poradenská agentura

hourglass
Končí
14.04.2021 v 13:10

Vyvolávací cena
2 000 000

Váš příhoz
podporujeme automatické příhozy
?

Všechny příhozy jsou automatické, to znamená že zadáváte své maximum a aukční systém přihazuje za vás nejnižší možnou částku nutnou k vedení v aukci.

Pokud v aukci vedete, zadáním nového příhozu změníte výši svého maxima. Maximum lze upravovat směrem nahoru i dolů, nemůže být ale nižší než nový minimální příhoz.

Při příhozech v posledních minutách se aukce automaticky prodlužuje.

nebo


Úschova finančních prostředků u WEBTRHU garantující 100% bezpečnost transakce pro obě strany, 3% z objemu obchodu (min. 49 Kč, max. 499 Kč)

Prodejce
A
Kontaktovat
Obor podnikání
poradenství
Forma podnikání
OSVČ
Rok registrace
2018
Základní kapitál (Kč)
1000
Hodnota skladu (Kč)
0
Obrat za uplynulý rok (Kč)
0
Dluhy (Kč)
0
Plátce DPH
Ne
Zaměstnanci
Ano
Adresa webu
www.jak-na-dotace.com
Napojené sociální sítě
Facebook
Prodám celý podíl nebo majoritu v společnosti zabývající se dotač. poradenstvím. Na firmě je několik aktivních smluv včetně 1 reference od velké korporace. Hlavní hodnotou je web jednoduchý interní systém a spousta hot leadů a reference. Je možno zachovat navázání na projektové manažery. Mimo to máme i velmi kvalitní databázi zájemců od malých až po střední podniky. Nemám již na nadále čas se tomu věnovat proto je to vhodné pro někoho kdo bude nebo pro větší poradenku. Hot leadů je cca 60 s celkovým objemem investic okolo 180m. Odměna za zpracování dotace: success fee 6-8% + 35tis žádost. Jsme shopni dodávat pro další rozvoj pravidelné warm leady (konkrétní projevený zájem o dotace).